Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukam allandoan a legjobb...

Anyukam allandoan a legjobb baratnomhoz hasonlit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Allandoan vele jon, hogy ő milyen szép, az alakjaval jon, hogy neki milyen szep en meg egy deszka vagyok hozzá képest és ejjel nappal az ő nevét hallgatom hogy bezzeg ő 5-ost írt, nem 4-est mint én.. Meg hogy ő tiszta noies... Ezt már nem bírom.. Nem vagyok egy szépség, de csúnya se vagyok, az alakom meg ilyen. Ezt örököltem.

Es ez annyira gyerekes amit anyukam muvel es mar teljesen ki vagyok tole hogy mindenben hozza hasonlitgat:(

Egy középiskolás lány


2019. nov. 8. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Ha legközelebb rákezd, esetleg mondhatod neki, hogy: "hát igen, volt kitől örökölni neki. Láttad már milyen csinos az anyukája/milyen jó testalkata az ő apjának?".


Egyébként nagyon káros, amit anyád művel, de én azt mondom, engedd el a füled mellett, mert nem az számít, ki hogy néz ki, meg kinek hány pontja lett a felmérőn.

2019. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Az a baj, hogy nem tudom elengedni a fulem mellett:( Éjjel Nappal erről beszél ez a legfőbb témája. Aztán csodálkozik ha nincs önbizalmam
2019. nov. 8. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Pedig máshogy nem fogod leállítani, mint hogy összeveszel vele és megmondod neki, hogy állítsa le magát. Én az arcába vágnám, hogy "kitől örököltem volna jó alakot, mert tőled biztos nem!" és talán befogná...
2019. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem hozzászólókkal. Én is máshoz hasonlítanám az ő alakját, megnézném neki milyen érzés lenne. Hogy lehet valaki ennyire bunkó ember, sőt szülő.
2019. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg ő ennyi idősen még fele úgy se nézett ki, mint te, gondolom világ életében komplexusai voltak, és most, hogy ő már öreg és már úgyis mindegy neki, kiéli rajtad a kamaszkori kínjait, és azért szekál téged, hogy ha neki sz** volt az élete a külseje miatt, akkor neked is legyen az. Akik utálják magukat, azokat nagyon bosszantja, ha valaki más meg elfogadja és szereti magát, akkor is, ha nem tökéletes. Ezért próbálja lerombolni porig az önbizalmadat. Amit nem szabad hagynod, természetesen.

Én csak annyit mondanék neki, hogy szégyen az ilyen anya, aki a saját gyermekét megalázza és lealacsonyítja. Aztán gondolkodjon el magán.

Sok jót ne várj tőle a jövőben se...

2019. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok abban, hogy te is egy gyongyoru kozepiskolas vagy, az a lany nem "ér" tobbet, mint te. Csak masabb, nem ertem anyukadat, ahelyett, hogy teged erositene. :(((
2019. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!