Én lennék a rossz?

Figyelt kérdés

Faterom megkért,hogy menjek el neki cigiért,meg boltból hozzak kaját,mivel be van csípődve a dereka,mutterom meg fáradt.

Mondtam,hogy oké boltba elmegyek,de dohányboltba nem szeretnék.Nem akarok hozzájárulni,hogy tüdőrákja legyen,és amúgy se szeretnék bemenni,nem rég múltam el 18,egyszer se voltam még,szóval na...


Most anyukám fogta magát,felöltözött,mondta hogy elmegy ő

Erre az egész család rám mérges,hogy ennyit nem tudok megtenni

Mondtam,hogy boltba szívesen elmegyek,de cigit nem fogok hozni

Szóval most én vagyok az első számú ellenség

Tényleg én lennék a rossz ?


2019. nov. 8. 18:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2019. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
A karod tövestől szakadt volna le ha bemész cigiért,.
2019. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán nem te vagy a rossz. De az élet ilyen: nem mindig könnyű kitartani az elveink mellett. Azért csak tartsál ki! Az én apám 47 évesen meghalt a bagózása miatt.
2019. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Bár gondolom nem túl jó a kapcsolatotok. Fater meg mutter... gratulálok. Nekik meg pulya vagy, vagy mi?
2019. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy rossz, de szerintem hozhattál volna neki, felnőtt, a saját döntése hogy cigizik. Megváltoztatni úgy sem tudod.
2019. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Nehéz lett volna cigit is vinned?

Felnőtt ember az édesapád, nem te fogod neki megszabni, hogy dohányozzon-e vagy sem.

2019. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Megítélésem szerint cseppet sem vagy rossz, de vehettél volna cigarettát. Apádat nem fogod leszoktatni róla azzal, hogy nem veszed meg neki.
2019. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Lehet lepontozni. Nem, nem vagy rossz. Nekem anyám cigizik, volt, hogy megkért hozzak cigit neki. Közöltem nincs az az Isten, hogy én bemenjek egy dohányboltba. Nem fogok hozzájárulni a tüdőrákjához. Ment a vergődés miatta, de pont nem érdekelt. Ma is pokoli dühös vagyok rá amiatt, hogy ennyire gyenge jellem. 60 éves lesz, a cigi meg az energiaital megy nála. Iszonyú dühítő, hogy ennyi esze van.....
2019. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 October15 ***** válasza:
51%

6.: Hát momentán ha neki kell megvennie akkor de. :D Ha ki akarja nyírni magát akkor oldja meg maga, vagy ha 2 hét múlva fel akarja magát kötni akkor abban is segítenie kell?


Kérdező: Teljesen rendben lévő reakció. Wáh amikor az emberek a fater / muter-en nyavajognak. :D

2019. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 kovpet ***** válasza:
50%
Én sem vettem volna. Nem is vettem, amikor hasonló helyzetben voltam. Akinek kellett volna vennem, már halott. Ez ilyen.
2019. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!