Én lennék a rossz?

Figyelt kérdés

Faterom megkért,hogy menjek el neki cigiért,meg boltból hozzak kaját,mivel be van csípődve a dereka,mutterom meg fáradt.

Mondtam,hogy oké boltba elmegyek,de dohányboltba nem szeretnék.Nem akarok hozzájárulni,hogy tüdőrákja legyen,és amúgy se szeretnék bemenni,nem rég múltam el 18,egyszer se voltam még,szóval na...


Most anyukám fogta magát,felöltözött,mondta hogy elmegy ő

Erre az egész család rám mérges,hogy ennyit nem tudok megtenni

Mondtam,hogy boltba szívesen elmegyek,de cigit nem fogok hozni

Szóval most én vagyok az első számú ellenség

Tényleg én lennék a rossz ?


2019. nov. 8. 18:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Ez az

Miért is kéne nekem hozzájárulnom,hogy tönkre tegye magát ?

Egyáltalán nem érdekem...


Utolsó*

Hát igen,van aki sajnos leragad ott :/

2019. nov. 8. 20:42
 12/23 A kérdező kommentje:
Mármint a 9-esnek írom :D
2019. nov. 8. 20:42
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha a szüleid mindent megtesznek érted, akkor igen, te vagy a rossz. Nem jó a cigi de ha már megkért illett volna beugranod cigiért!
2019. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%
Semmi gond. Ha viszonozzák a kedvességed, akkor is fogsz ide írni?
2019. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 October15 ***** válasza:
51%
14.: Tekintettel arra hogy rühelli a cigit valszeg alapvetően nem híve az olyan szereknek amikbe bele tudsz dögleni. Szóval... mivel fogják pont ezt viszonozni? Nem vesznek neki bushmastert? :D
2019. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
21%

Azoknak, akik azzal jönnek, hogy felnőtt ember az édesapja: a kérdező is felnőtt ember.

És ha az édesapja felnőtt ember, akkor nem kellene egy másik felnőtt embertől olyasmit elvárnia, ami ellenkezik a másik felnőtt embernek az elveivel. Ha saját maga nem tud lemenni cigiért, szervezzen be olyan valakit, akinek a lelkiismeretébe belefér, pl. titeket.

2019. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%

Tisztelt 15-ös!

Nem dohányzok. De ha bármely ismerősöm megkér rá, hogy vegyek neki egy doboz cigit miért ne tenném meg? Ha arra járok.

Legközelebb lehet, hogy én kérem meg valamire. Ő is mondhatja arra ami nekem fontos, hogy az butaság.

2019. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%

A cigizés nem egyszerűen csak butaság.

Ha egyesek szemében mégis az, a kérdező szemében akkor sem. És ezt illene tiszteletben tartania minden másik felnőtt embernek.

2019. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
67%
Kiállhatatlan egy ember lehetsz, kérdező. Nem a te dolgod, hogy a saját apádat neveld. Felnőtt ember, aki azt csinál az életével, amit akar. Kert tőled egy szívességet, te meg itt jatszod az erkölcscsőszt. Én sem tartom jónak a dohányzást, de mindig megvettem nagypapámnak a cigit, amikor kérte. Ugyanis nem a gyerekem. De remelem majd egyszer a te gyereked is így fog pattogni neked, és akkor majd megérted h miért voltál hülye.
2019. nov. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%

Valószínűleg a szüleid is tudják hogy a csoki, a kóla,a gumicukor, a chips, az energiaital nem egészséges, jó eséllyel mégis megvették neked, és nem azért mert meg akartak volna ölni.


Mond el hogy nem értesz vele egyet, nem örülsz neki, félted őket, de ne akard megváltoztatni őket.

2019. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!