Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan engeszteljem ki anyát?

Hogyan engeszteljem ki anyát?

Figyelt kérdés
Anya leküldött másfél órája a boltba, hogy vegyek hamburgerhúst. Sajnos elfelejtettem a telefonomat magammal vinni (mindig magammal viszem, vele alszom és élek de most elfelejtettem). Sajnos most fokozzák le az Interspart sima kis Spar-rá, ezért nem igazán van most semmi benne. Anya mondta, hogy a mélyhűtőknél szerezzek be egy 1 kg-os hamburgerhúst, viszont sajnos nem volt, vagy 10-szer végignéztem az összes mélyhűtőt. Ezért megkérdeztem 4 ott dolgozót is, de mind azt mondták, hogy nincs, egy alternatíva van, 1000 ft-ért 25 dekás szürkemarha hamburgerhús. Most ilyenkor nem tudtm döntei, mert: A, vagy hozok ilyenbőól kettőt de akkor 2000 ft-ért vettem fél kiló húst ami nagyon drága és rossz az anyagi helyzetünk, veszekedés lesz belőle, vagy B, nem hozok semmit és anyám azért fog veszekedni, mert ő most mást nem akart enni ma, mint hamburgert, hozott hozzá nagy hamburgerzsömlét meg minden jót bele. Szóval megvettem. Amikor hazaértem, úgy elkezdett veszekedni velem majdnem 1 órán át, üvöltözött velem, csapkodta a fejét a falba, hogy "mekkora egy marha gyereket nevelt, biztos vak voltam, tuti, hogy van 1 kilós hús, ha bemenne most a boltba, biztos lenne, a sok számítógép miatt vagyok ennyire életképtelen, ugorjak ki az ablakon, a társadalom jobban fog járni nélkülem, éhen fogunk halni hónap végére, a telefonomat ki is dobhatom a kukába ha nem viszed magaddal", és hasonló szépeket mondott. Az egész panel tőle és tőlem zengett, hogy üvöltve próbálom elmagyarázni neki, hogy nem volt és nem tudtam mit tegyek. Kuporgott a sarokban és sírt szegény, szidta a világot, nagyon beletiportam a lelkébe. Tudom, hogy egy hülyehús miatt nem dől össze a világ, de én összedöntöttem az ő lelki világát, mert ő tökéletes péntek estét akart. Majd üvöltve, de végül elkezdte sütni azt a 4 darab pici húst. Igen, életképtelen vagyok, semmi érzékem nincs amúgy a való világhoz, fogalmam nem volt mi a legjobb alternatíva ha nincs hamburgerhús. Hogyan engeszteljem ki anyát? 20/f

2019. nov. 8. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy :)
2019. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Jesszus... anyádat küldjed el szakemberhez, mert ez NEM NORMÁLIS!
2019. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem a világ vége!

Vegyél neki virágot.

2019. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Majd megbékél. Nehogy már te legyel a rossz. Nem vagy pici gyerek. Nem neked kell bocsnatot kerned meg kiengesztelned, hanem neki téged hogy igy viselkedett veled. Mindig ilyen volt? Ez nem normalis, foleg hogy sírt miatta. Pszichológiai problémai vannak. En menekülnek a helyedben.
2019. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 igazad van
2019. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Írj privit? :)
2019. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de szerintem anyukádnak van problémája, és ez nem te a hibád volt.

Egyébként teljesen jól oldottad meg a helyzetet szerintem.

2019. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm :)

2# Gyerekeként nehezen tudom, ajánlottam már meg anno apa is, de nem érdekelte.

#3 Rendben, venni fogok.

#7 Köszönöm :D

2019. nov. 8. 18:47
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Alternatíva a hasonló esetkre: hazamész, szólsz hogy nem volt, fogod a telefonod és elmész egy messzebbi boltba.


Ettől függetlenül anyud viselkedése nem normális.

2019. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy, hogy ezen aggódsz, de édesanyádnak valami problémája van. Megértem, hogy nem mindegy, milyen áron vásárolsz egy kg mennyiséget, de ez a hiszti nem normális!
2019. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!