Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 évesen ti mehettek mindenhova?

19 évesen ti mehettek mindenhova?

Figyelt kérdés

2019. nov. 8. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Igen. De mivel még otthon éltem,az volt a feltétel,hogy anya tudja hová megyek,meg kivel. Csak a biztonság kedvéért.
2019. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Igen, abszolút azt csináltam, amit akartam, ugyanis vállaltam munkát és elmentem saját albérletbe.
2019. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mert elköltöztem és anyagilag független vagyok az otthoniaktól.
2019. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
A gyermekünk még nem volt 18 éves, amikor külföldre ment egyetemre. Most egy külföldi vállalat magyarországi igazgatója. Nem tudtuk ellenőrizni, hogy hová megy.
2019. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Hát én sajnos 19 évesen egy friss érettségis csóró egyetemista vagyok még csak :D diákmunkát vállalok, de sajnos abból egyelőre még lakótársakkal sem jönne ki egy albi.

Viszont ettől függetlenül elmehetek bárhova, de szólnom “kell” előtte (vagyis nem számon kérően, de ha már eltartanak, akkor én így érzem illendőnek, tudják már mégis, hogy honnan, mikorra várjanak haza).

2019. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Ötödik válaszoló. Te szimpatikus gyerek vagy. Amúgy csináltam amit akartam, de amíg anyum élt, mindíg féltett. Sajnos általában joggal.
2019. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Már 21 vagyok, de 19 évesen nagyjából úgy volt nálam is, ahogy az 5-ös válaszolónak.
2019. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Én jelenleg albérletben lakom barátommal (az egyetem másik városban van), de amikor itthon vagyok, mehetek bárhova (ha úgy van, akar kocsival is), csak szolnom kell előtte, de ez szerintem alap
2019. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%

Csak el kellett itthon mondanom hová megyek. (persze mindig hazudtam, de sose jöttek rá)


24/L

2019. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem jó ötlet hazudni, mert ha ne adj ég valami baj történik, akkor szegény szülőd azt sem tudja hol keressen....


Ahol jó a kommunikáció, van őszinteség, bizalom, ott nincs megtiltva semmi, de persze ehhez az is kell, hogy elég értelmes legyen a gyerek, hogy ne akarjon hlyeségekbe belemenni....

2019. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!