Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiúk ti tudtok rola amikor...

Fiúk ti tudtok rola amikor anyukatok menstrual vagy esetleg lany tesotok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 23:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Igen, te?
2019. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon kíváncsi vagyok, milyen okból tesz fel valaki péntek éjjel ilyen kérdést...
2019. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Jajjjjjjjjjjjjjjjj.... Nincs lány tesóm, de ha anyámnak megvan, akkor a faternak meg nekem kuss a nevünk. Bár azt hiszem beléphetett a banyakorba, mert pár hónapja normális. 😄
2019. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Anyával kapcsolatban sosem merült fel a téma és max azt látom, hogy a fürdőszobába előkerült a betét pl, de nővéremmel néha szóba is kerül, ha kimondottan szenved miatt épp. A lány barátokkal is beszélünk néha a menstruációjukról, ha szintén szenvednek miatta vagy rosszabb esetben már a környezetükben lévők is. :D


23/F

2019. nov. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Igen 😃


De téged ez miért érdekel? :DD

2019. nov. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Anyum tud róla mert ő veszi a betétet meg mondjuk egymásnak hogy fáj a hasunk stb, ha bátyám épp ott van és hallja akkor tudja, ha nincs ott nem, nem szoktuk neki bejelenteni :D
2019. nov. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem szokták nekem bejelenteni, de nem tudom, egy családban szerintem nem nehéz tudni meg észrevenni az ilyet. Az én testvérem pl. ilyenkor nagyon görcsöl és egy kicsit hisztisebb, meg azt is tudom igazából, hogy mikor jött meg neki először. Anyámnál meg inkább csak onnan tudom, hogy vesz magának betétet, meg van, hogy megkér(tesóm is), hogy vegyek, ha már úgy is boltba megyek. Szóval azért írom, hogy egy családban, ahol nem kezelik olyan nagyon nagy tabuként a témát, ott nem nehéz ezt tudni.
2019. nov. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen tudja a fiam. Nem téma, de nem is tabu.
2019. nov. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
abból, hogy betétet vesz vagy vetet valaki, még nem következik, hogy épp akkor menstruál... :)
2019. nov. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
#10 Ez mondjuk igaz, de azért az elég feltűnő szerintem, hogy valaki 5-6 napig vesz/kér betétet, utána meg jópár napig nem. :D
2019. nov. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!