Bizarr picit vagy nem?

Figyelt kérdés

Lányom 23 éves ,igen tudom nagykorú,nincs beleszólásom,nem is akarok beleszólni,boldog a mostani párjával,de nektek nem lenne az furcsa,hogy a férfi 30 a lányom 23.

Elsőre nem is furcsa az,hogy van egy 23 és 30 éves.7 év korkülönbség,de ha azt az oldalát nézzük,hogy amikor a lányom 1 éves lett a pasi már általános első osztályos.

Amikor a lányom kezdte az iskolát akkor már a pasi középiskolába járt.

Amikor a lányom elballagott a pasi már egyetemen volt.

Amikor a lányom leérettségizett a pasi akkor végzett a diplomával.

Végig gondoljuk ezt az oldalt engem ettől kirázz a hideg.

Nektek ez nem bizarr kicsit ?


Leszögezném nincs bajom senkivel,nem szólok bele,csak érdekel a véleményetel erről,bizzar picit ebből a szemszögből vagy csak én látom így.?


És most ne anyuka apuka 10 év korkülönbségséggel gyertek,hanem az én szemszögem alapján nézzétek a dolgot.



2019. nov. 9. 07:58
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
94%

Nem bizarr.

Sőt mi a férjemmel szoktunk is ezen nosztalgiázni, jókat nevetni hogy adott évben ki mit csinált, 6 év van köztünk.

És igen már ezt is megbeszéltük hogy én még pisis voltam, ő meg már iskolás.

2019. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
90%

Én meg 4,5 évvel vagyok idősebb a barátomtól. Egy szakon, egy évfolyamba járunk egyetemen, így most ugyanott tartunk az életben, nem tűnik fel (másik szakra is jártam korábban). Néha belegondolok, hogy amikor én kezdtem az elsőt, ő az ovit, amikor elsőéves egyetemista lettem először, ő akkor lett gimis...kicsit valóban furcsa, de elengedtem. Te is engedd el ezt a dolgot szerintem, hiszen már rég felnőttek, nem számít.

25/N

2019. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
92%
Nem bizarr. Ennyi erővel azon is gondolkodhatsz, hogy pont miközben te jóízűen eszed a vasárnapi ebédet, gyerekek halnak éhen Etiópiában. Vagy amikor tegnap este a ferjeddel szexeltél a világ több pontján gyerekek születtek halva. Vagy amikor a kedvenc sorozatodat nézed embereket megölnek Szíriában... Lehet ilyeneken gondolkodni, de mi értelme?
2019. nov. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi idősen nem bizarr, ez akkor lenne bizarr (szerintem) ha tini lenne a lányod
2019. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
59%
7 év az majdhogynem tökéletes. Mit akarsz, hogy egykorúak legyenek?! Az unokahúgom férje az anyjával egyidős, jól megvannak.
2019. nov. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
98%
Oké, nem az a baj hogy végiggondoltad, hanem az a bizarr hogy ezen kattogsz még mindig.
2019. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
83%
A kérdezőnek savanyú a szölő,biztos nincs pasija..
2019. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán semmi bizarr sincs benne.

Ne kattogj ezen!

2019. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az sokkal bizarabb, hogy ennyi idős családod van és mégis ilyenekkel foglalod le magad :)
2019. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
89%
Én is gondoltam már erre,a férjem fiatalabb nálam jó pár évvel(több mint 7).
2019. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!