Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg lehet még kedveltetni...

Meg lehet még kedveltetni velük a páromat?

Figyelt kérdés

Most már nem lakunk együtt szüleimmel, de rosszul esik, hogy haragban váltunk el.

Az első perctől kezdve nem kedvelték a barátomat, azzal indokolták, hogy szerintük túl nagyképű és lenézően viszonyul hozzájuk, csak én ezt sosem veszem észre. A másik, ami nem tetszik nekik benne az az, hogy rendőrként dolgozik. Ezt én magam sem értem, miért probléma, de ezt is nagyon kifogásolták.

3 hónapja költöztünk össze, próbálom velük tartani a kapcsolatot, de mindig nagyon elutasítóak és érzékeltetik, hogy nem szívesen beszélnek velem. Amikor találkozni szeretnék velük, mindig kitalálnak valami random dolgot, ami miatt nem érnek rá.


2019. nov. 9. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy gondolom, te már eleget próbálkoztál. Én ezek után nem keresném őket. Lehet, hogy észbe kapnak, és nyitnak, ha meg nem, hát nem.
2019. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
19%
A szüleid jót akarnak neked.Te persze,hogy nem veszed észre,mert szerelmes vagy,de egy külső szemlélő jobban látja a dolgokat.A szüleid szeretnek téged és fáj nekik,hogy nem hallgatsz rájuk,nem érdekel a véleményük,mikor igazuk van.Saját tapasztalatból beszélek.Pasi vagy csaj több millió van a világon,szülő csak egy.Ezt ne felejtsd el.Tényleg megér neked egy kapcsolat ennyit,hogy rosszban legyél a szüleiddel?Sajnálom,ha a szavaim bántóak,de én mindig őszinte vagyok.
2019. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

A szüleidnek miért gond, ha rendőr valaki?

Ez sokaknál inkább előny,...hacsak nem bűnözők.

2019. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
A kettes dilipok. En pont azert vagyok a parommal mert őt en valasztottam, önmagáért szeretem, nem azert mert az apam vagy anyam. Ha a szuleim ilyen válaszút ele állítanánk csak mert nekik nem tetszik valami, nyilvan a páromat választanám. Nekem is sok minden nem tetszett az ő döntéseikben es életükben, nekem is fajtak neha a dolgok, de mindig el kellett engednem. Akkor most a te szüleid is lesznek szivesek ezt elengedni. Azzal vagy akivel akarsz, a felnott életedbe már nincs beleszolásuk, jol mondta egyik előző. Hagyd okety vagy rádöbbennek hogy butan cselekedtek vagy nem, de akkor meg mar edes mindegy.
2019. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Jól jönne majd még nekik az a rendőr, mikor öregen betegen magukra maradnak. (Legalább vidéken laknak? ;-))

Örüljenek, hogy nem egy iszákos kábítószeres lett a lányuk!

2019. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!