Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy rosszulesett...

Normális, hogy rosszulesett anyámtól, hogy szidja apámat?

Figyelt kérdés
A szüleim 16 éve elváltak. Édesanyám lemondta apámat mi denféle szerencsétlennek, meg ronda embernek. A gond az hogy mindenki azt mondja rám hogy kiköpött apja. Sajnos a mindennapi életből is tapasztalom ezt mint munka, mint "társkeresés" szempontjából. Amikor mondtam neki hogy pedig sokak szerint tiszta apám vagyok, erre nem tudott mondani semmit. :( 24/F
2019. nov. 11. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az édzsanyád kimutatja az szeretetét az irányodba,akkor nincs muért aggódnod.Biztos mérgében mondott ilyesmit.
2019. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%
Ne alkoss magadról véleményt, csak azért mert anyukádnak szúrja a szemét apukád. Nyilván gondolom mérges apukádra, ezért is mindig csak a negatívumokat emeli ki. De ha annyira ronda és szerencsétlen lett volna, akkor miért lettek volna együtt minimum 8 évig? ;)
2019. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" Édesanyám lemondta apámat mi denféle szerencsétlennek, meg ronda embernek. A gond az hogy mindenki azt mondja rám hogy kiköpött apja."

Ezek mind mind csak vélemények. Mióta kell foglalkozni más véleményével, ha nem egyezik a tiéddel? Soha :)

2019. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Annyira ronda azért nem lehetett, hiszen lefeküdt vele. :)
2019. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdésed nem egészen érthető. Azért esett rosszul a megjegyzés, mert szereted az apádat és neked nem ez a véleményed róla, vagy azért, mert ha hasonlítasz apádra, akkor anyád tulajdonképpen téged is olyannak tart ?

Ez csak afféle elvált női megjegyzés, mert meg van sértődve, hogy őt elhagyták (sértett hiúság), ne adj' Isten anyád nem is talált magának megfelelő partnert (arról meg kizárólag csak saját maga tehet).

2019. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:

Normális. Nekem is rosszul esett, amikor ilyeneket mondott anyám apámra már a válásuk előtt 10+ évvel.

"Amikor mondtam neki hogy pedig sokak szerint tiszta apám vagyok, erre nem tudott mondani semmit." Azért hallgat, mert ezeket nem tudja cáfolni, látja benned apád sok tulajdonságát, amik nem is feltétlenül negatívak (sőt), csak ugye, ha apádat szidja a rossz tulajdonságai miatt, akkor nagyon nehéz nem negatív kontextusban kezelni azt, ha bármi jóban is hasonlítasz apádra.

2019. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!