Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom elviselni a szüleime...

Nem tudom elviselni a szüleimet mert folyamatosan olyan negatívan állnak hozzám hogy mindentől elmegy a kedvem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annyi pénzem nincs hogy egy normális albérletet vegyék ki magamnak plusz tanulmányaim is le kötnek (24 éves férfi vagyok) bármit csinálok megkapom hogy nagyképű mocsok vagyok, arrogáns. Felújítást csináltam saját pénzből, de megkaptam hogy egy sz...R vagyok még úgy sem lesz az jó. Múltkor vettem egy tv-t és azért orditottak mert nem kérdeztem meg őket hogy saját pènzből mit veszek. Apu azon gúnyolódott a barátnőm előtt, hogy úgy sem tudom össze rakni és hívják szerelőt a Tv-hez. De a legújabb produkcióval átlèptèk a Rubikont nagyon. El kartam menni a saját autommal kirándulni és azt mondták, hogy akkor takar....djak el a háztól. Sajnos tényleg nincs hová mennem

2019. nov. 14. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyel ki egy normalatlan alberletet, vagy menj munkasszallora, vagy a baratnoddel bútorozz ossze. De ilyen emberekkel egyutt elve nem igen lesz normlais életed.
2019. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

El se tudom kepzelni, hogy a fiammal így beszéljek, ha felnő. Sajnálom, hogy ilyenek a szüleid...

Nem tudom, hogy mit kéne csinálnod. A költözés lenne neked a legjobb...

2019. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Egyik haverom pont ezért pecozott nálam 2 hétig. Hidd el menj el tőlük jó messzire és ne is fordulj vissza. Haverom szülei voltak annyira mocskosak, hogy hitelt akartak felvenni a nevére mert há ott lakott 21 évig nem volt az nekik ingyen. 500K+THM-et csak kitud perkálni 2 évre. Teljesen szakíts meg mindent velük mert később csak kihasználnak majd.
2019. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Menj el diak alberletbe,ahol szobat berelsz. Barmilyen idegen normalosabb ,’mint a szuleid. Apam volt ilyen,szerencsere mar meghalt!!!
2019. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Költözz. Elég idős vagy már ahhoz hogy ezt elviseld. Legyél tökös és lépj mielőbb.
2019. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!