Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek ha az apám nem...

Mit tehetek ha az apám nem képes elfogadni, hogy van egy barátom és állandoan megjegyzést tesz illetve megprobál elválasztani tőle?

Figyelt kérdés

Fél éve úgy alakult hogy újra egy háztartásban kell élnünk. Van egy párkapcsolatom 4 éve, erről most szerzett tudomást az apám. Rendszeresen megjegyzést tesz “a hapsid/semmirekellő” és megprobál elszámoltatni az időmmel. Megprobál meggyőzni hogy hagyjam el és keressek olyat akinek legalább egy villája van a Rózsadombon. Miközben ő apaként semmiben nem segitett nekem hogy boldoguljak az életben.

Úgy gondolom hogy 28 évesen jogom van egy párkapcsolathoz és borzalmasan elegem van a buta megjegyzéseiből. Nem élünk egy háztartásban, nem is ez a probléma.


2019. nov. 14. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, telefonról írtam ki a kérdést.
2019. nov. 14. 21:53
 2/5 k.sz1995 ***** válasza:
Nagyon nem helyen valo ez tole, plane ha sosem segitett teged. Tudom konnyu mondnai, de probalj meg ne foglalkozni vele. De a vegso megoldast az elkoltozes jelentheti sajnos. Ha 4 eve tart a kapcsolat lehet ideje lenne beszelni a kozos haztartasrol ;) Kitartast
2019. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
4%
Meleg pár vagytok?
2019. nov. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elején azt írod egy háztart@sban éltek, a végén meg azt, hogy nem. Vagy a pároddal nem? Én nem értem kivel élsz.

28 évesen 4 év után hogyhogy nem éltek még együtt?

Ha apád 4 év után tudta meg, hogy van kapcsolatod nem lehet valami szoros a kapcsolat.

Engedd el a füled mellett amit mond,már ha vele élsz mert számomra ez nem világos, ha meg nem vele élsz, ritkítsd a találkoz@sokat.

2019. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha ebben a korban még négy év után sem költöztetek össze, akkor tényleg érdemes szakítani.
2019. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!