Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ezzel a helyzettel?

Mit tegyek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
A szüleim most váltak el és nem tudom feldolgozni, minden nap csak ezen jár a fejem hogy hogy lehetne minden a régi. Mindig veszekednek és előttem szidják a másikat. Szeretnék kiszakadni az itthoni környezetből és egyedül vagy a barátaimmal lenni. Sosincs kedvem hazajönni mert csak folytatódik ami azelőtt volt. Van erre valami megoldás? Egyszerűen nem tudom ilyenkor mit tegyek mert ha elmondom a véleményemet akkor én vagy a sz@r.

2019. nov. 17. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Elmész dolgozni és akkir dumálsz hogy mit akarsz ha ki is tzdod fizetni magadnak.
2019. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy mennyi idős vagy , de mindegy is: az hogy a szüleid ilyen szánalmas módon kezelik a dolgaikat, rád tolják a feszültséget , mindenkit meg viselnek. Ha tizenöt-tizenhat éves vagy már, akkor közöld velük: szeretnél ennél vagy annál a barátodnál maradni (ha engedik) mert eleged van az otthoni feszkóból, utálod látni ahogy egymással bánnak, enélkül is nehéz hogy a családotok nincs többé (igen, próbáld meg manipulálni őket a normális viselkedés érdekében, ha már maguktól nem képesek rá). Talán felfogják hogy te is létezel, nem csak az ő nyűgük van.... Szomorú hogy válásig jutottak, de a gyerek életének a megkönnyítése érdekében kulturáltan kéne intézni a dolgokat, nem őrjöngve, a gyereknek egymást szidva.
2019. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne akard, hogy a régi legyen, egyszerűen vannak emberek, akik nem illenek össze.

Tanulj belőle és sose bánd.

Az én szüleim pl.anno elváltak kis koromban, aztán újra össze jöttek, de minek.

Csak a rosszban erősítik egymást, és mint akik jól végezték dolgokat már élik világukat, a nagy nulla segítséggel a hátuk mögött, amit felém nyújtottak.

2019. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Elmész dolgozni és akkir dumálsz hogy mit akarsz ha ki is tzdod fizetni magadnak." Neked komoly gondjaid vannak a szövegértéssel. Meg az írással is. Hogy is írt olyat a kérdező hogy minimális nyugalmon kívül bármit is akarna? Hogy jön ide hogy mit tud kifizetni?
2019. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!