Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarnak elengedni randira...

Nem akarnak elengedni randira mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 vagyok lány

Elmondtam anyukámnak hogy ma megyek randizni este 8 kor

Már fel éve irkalok a pasival találkozni akar velem 25 éves, nekem bejon láttam már róla sok képet


2019. nov. 17. 16:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Menj el. 18 vagy, azt csinálsz amit akarsz. Persze pénzt nem kötelesek adni, azt neked kell megoldani, de vissza nem tarthatnak.
2019. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Vasárnap este 8-kor első randi? Ja és másnap iskola. Nekem se tetszene. Itt volt az egész hétvége, hogy délelőtt vagy délután talizzatok.
2019. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

"Menj el. 18 vagy, azt csinálsz amit akarsz. "


Ha önállóan él, akkor igen.

AMúgy első randit ne este 8-ra kéne időzíteni, hanem délutánra, világosba, nyilvános helyen.


Másnap meg suli.

2019. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Valóban egy idegennel, elsőre nem este kéne találkoznod!
2019. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
96%
Ez a vasárnap este 8 óra így novemberben nekem is nagyon fura. Itt volt az egész nap, miért nem találkoztatok nap közben?
2019. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Ne menj! Csak látásból ismered a fiút...

Ffi.

2019. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
9%
Jézusom ez a sok visszamaradott...
2019. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Itt a gond szerintem elsősorban a netes ismeretség miatt van. Neten bárki bármit mondhat, a képeken nem biztos, hogy ő van. Lehet, hogy valójában 60 éves, még rosszabb esetben leánykereskedő.

Az este 8 első randinak tényleg furcsa. Én nálad jóval idősebb vagyok, de nem volt még első randim este 8-kor.

Szóval összességében én sem engednélek anyukád helyében, aggályos az egész sztori. Beszéljetek meg inkább normális időpontra, mindenképpen nyilvános helyre randit, és ha tényleg az megy el, akivel leveleztél és akikről a képeket láttad, akkor utána már lehet bármikor randizni.

2019. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tuti ő van a képeken. Ő nem bánja kivel megyek azt mondta tudja hogy késő a 8 óra ha nem akarok egyedül menni akkor ne egyedül menjek. Azért nem tudtunk hamarabb találkozni mert dolgozik egyik barátjánál 7 ig talán
2019. nov. 17. 17:23
 10/22 anonim ***** válasza:
99%
Ha eddig várt tud ezután is, ahogy te is. Beszéljetek meg egy nappali időpontot, amire téged is jobban elengednek.
2019. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!