Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mik azok a tettek amik megbocs...

Mik azok a tettek amik megbocsájthatatlanok egy szülőnek?

Figyelt kérdés
Mi az a dolog amit ha anyukád/apukád tesz nem bocsájtanál meg nekik soha?

2019. nov. 18. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Aztat,hogy nem engedi meg hogy a pasim itt aludjon nálam!
2019. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Súlyos bűncselekmény pl
2019. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem tartja tiszteletben a privát szférámat.

Ha nem tiszteli a választottam. Nem kell szeretnie, de ne bánjon vele sértőn.

2019. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Hát most azé nem tök szemétség nem tudom miért nem engedik meg,sose bocsátom meg neki,szemetek
2019. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
86%
Egy van, amit nem tudok... Nos fogalmazzunk úgy elfelejteni (megbocsátani meg lehet bármit, rlfelejteni nem). 7-8 évesen piszkáltak az osztálytársaim, aztán mikor megvédtem magam, és kaptam beírást még én kaptam büntetést odahaza: Minden barátom elmehetett cirkuszba, én nem. A szobámból nem mehettem ki csak wc-re... Utólag azt mondom nem nagy dolog, de azért na.
2019. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonymousreview60 ***** válasza:
77%
#5: Nem rossz. Én a ne bántsd a kissebbet alapon, mert kérték tőlem a szüleim, nem bántottam/tettem helyre az öcsémet. De emiatt pofátlan lett velem szemben, és ezért is én lettem a hibás. Próbálok röhögni rajta, de annyira azért nem egyszerű.
2019. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha a fiuk barátnőjét elmondják mindenféle szarnak meg k-nak, úgy hogy még nem is látták, és nem hallottak róla semmit.
2019. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Saját tapasztalat:

Az ha valamiben jó vagy, nagyjából ekörül forog az életed mert szereted csinálni, ki tudsz vele tűnni a tömegből, de eltiltanak tőle mert szerintük nem lehet vele semmit kezdeni az életben. Konkrétan az életemet tettek tönkre ezzel, mert nem bírták felfogni hogy a sulin kívül is van elet. Azt hitték ezáltal hogy eltiltanak jobb jegyeim lesznek. Sokkal rosszabb lett utána.

Az ha édesanyád 2 gyerekes anyaként egy "régi ismerőssel" kefél miközben leszarja a családját.

Ha az édesanyád egész életedben a család (apa,nagyszulok) ellen uszított, majd felnőttként kell rajonnod hogy a fele se igaz annak amit mondott mert egy ostoba pic$@.

Az hogy a manipulalhato kistestveredet ellened uszitja mert neki van veled baja.

Az hogy soha nem segített semmiben mégis elrakta a támogatások (gyerektartást,családi...) teljes részét magának hogy aztán mű csocsoket csinaltasson belőle miközben nem volt étel az asztalon.

Az amikor megunod a fent felsoroltakat és leosztod a francba mert nem bírod elviselni azt a szégyent amit miatta érzel, ezért gyakorlatilag kirak az utcára.

Igen, én ezeket átéltem és soha nem fogom neki megbocsátani. Olyan szintű gyűlölet van ellene bennem amit nem tudok kifejezni. Csak remélni tudom hogy soha a büdös életbe nem hallok többet róla.

2019. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

8.! Fúú, ez kemény!:(

Kérdésre a válasz: anyámról annyi, világ életemben a bátyám a kedvenc, én meg csak vagyok. Nem, nem vagyok tini (50 múltam), de anyám soha nem szeretett. Egy ölelést, egy puszit nem kaptam tőle soha csakúgy random. Köszöntéskor, szülinapon, névnapon, karácsonykor ajándékátadás közben max., oszt' jónapot. Soha nem éreztem, milyen az igazi anyai szeretet.

2019. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
8-as soha nincs késő ahhoz, hogy azzal foglalkozz amivel szeretnél. ;)
2019. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!