Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezik olyan, hogy a gyerekne...

Létezik olyan, hogy a gyereknek választani kell a családja és a párja között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Létezhet olyan, hogy válaszút elé áll valaki. Vagy a családom, vagy a párom?


Ha igen, mi a teendő? Milyen esetben reális ez a patthelyzet?


2019. nov. 18. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Attóól függ, hogy egyáltalán mi ennek a választásnak az oka...
2019. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Létezik. És el kell gondolkodni, miért tiltakozik ilyen durván a család, és ennek fényében dönteni.
2019. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Letezik. Nalunk megesett. A fiu edesanyja nem birta elfogadni, hogy a fia feriva erett es szeretne onallo eletet kezdeni. Ezert minden eszkozzel ellenem volt eloszor kixsiben aztan nagyban is folyamatosan valasztasi helyzetet teremtett. Amikor lattam eljutunk a "vegso"vagy o vagy a csalad reszhez, inkabb szakitottam. Nekem nem hianyoznak az ilyen betegek. Mast is ismerek ott a ferfi szulei nem tartottak jo partinak a lanyt (orvos melle orvos feleseget akartak es nem mast).
2019. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Ritka kivételtől eltekntve nem valószínű, hogy azt választanám, aki épp döntéskényszerbe akar hozni... az meg végépp nem foglalkoztatott soha, hogy a családom milyen párt képzel el mellém...
2019. nov. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Akit a "párja" ilyen választásra akar kényszeríteni, azt nem szereti igazán.
2019. nov. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nálunk is megesett, mindkét oldalról. Mi egymást választottuk, és soha nem bántuk meg.
2019. nov. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik.

Hogy mi a teendő, azt az adott személy és a helyzet dönti el, ez pont nem olyan kérdés, amire a háttér ismerete nélkül lehet válaszolni. Van amikor a partnert "kell" választani, van amikor a családot.

2019. nov. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Létezik, de kérdés, hogy mennyire önző az, aki erre kér.
2019. nov. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Sehol nem látom, hogy bárki erre kérte volna. Ez többnyire nem úgy működik, hogy az ember azt mondja, válassz, en vagy a családod.

Simán van olyan pl, hogy a család nem befogadó -okkal vagy ok nélkül- az ember pedig megunja a helyzetet. Tudom is én, mondjuk simán keresztülnéznek a gyerek partnerén, vagy épp támadják minden alkalommal. Vagy a partner viselkedik úgy, hogy az bántó a család számára. Ritka az az eset, hogy a partner mondja azt, hogy válassz. Hogy akkor onzes e? Nem lehet ezt allitani, ha nem ismer az ember minden reszletet. Ha teszem azt a csalad elvarja, hogy minden hétvégén ott legyen a pár, a gyerek minden esetben azonnal ugorjon segíteni, akarmilyen mas fontosabb dolga lenne, stb, akkor nagyon is ertheto, ha a partner azt mondja, neki ez nem jó, ő ezt nem akarja, döntsön a másik, vele akar lenni, vagy a családjával.

2019. nov. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Hogyne létezne! :D Szabó Magda, a Régimódi történet,is rögtön ezzel indul :D. Nézd meg,érdemes.vagy izé olvasd el :D
2019. nov. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!