Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan van kiakadva rám...

Jogosan van kiakadva rám édesanyám?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnője ajánlotta a tizedikes unokaöccsének, hogy keressen fel engem, ha szüksége lesz matekból korrepetálásra (kicsit mondjuk megharagudtam, amiért erről engem nem kérdezett meg előzőleg). Anyámon keresztül, közvetve vette fel velem a kapcsolatot a család, így aztán az ő feladatává vált átadni nekik, hogy a téli vizsgaidőszakom után felőlem adhatunk egy esélyt a dolognak, aztán meglátjuk, kifizetődő lesz-e. Erre ő megírta a gyerek anyjának az én nevemben, hogy nem szeretném vállalni a dolgot, mert nem lesz rá elég időm és energiám, mondván, hogy nekem ő csak jót akar, ismer már, túl sok lesz ez. Ráírtam a nőre, elárultam neki az igazságot és megállapodtunk abban, hogy februárban belevágunk; így nyilván fény derült arra is, hogy édesanyám nem volt őszinte. Nagyon csúnyán összeveszett velem, közölte, hogy sosem fogja megbocsátani, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hoztam, és most hozzám szólni sem hajlandó, kerülgetjük egymást a lakásban, mint két idegen.
2019. nov. 20. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Engedd el. Ezt s szart ő kavarta ha így igaz agogy írod.
2019. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy....
2019. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Hallgatni arany.
2019. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%

Te tudtad, hogy Anyukád nemet válaszolt, mielőtt Te írtál 'a nőnek' igent? Ha igen, van a kiakadásban valami.

A 'nőnek' meg mondd/írd meg, hogy az Anyukád "félt" Téged, ha haragszik valamelyikőtökre, ne tegye. És majd néhány hét múlva, vagy 'a téi vizsgaidőszakod után' gondol d/játok újra át.

Egyébként meg mindenképp béküljetek ki :)

2019. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Kandelakuku ***** válasza:
72%

Anyudtól nem volt vmi korrekt, én gyűlölöm, ha a nevembe beszél bárki! Sztem jól tetted, h nem hagytad magad és kiálltál a véleményed mellett!

Mondjuk azért írhattad volna a nőcinek, “meg gondoltad magad”, akkor most nem égne anyud feje a saját sz*rja miatt

2019. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkor tudtam meg, hogy nemet válaszolt igen helyett, amikor már megbeszélték ők ketten, hogy nem. Írtam a fiú anyjának, hogy ne haragudjon, féltés áll a háttérben, de ez az én anyámat nem igazán hatja meg.
2019. nov. 20. 21:04
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Mondd meg anyukádnak, hogy nagyon szereted őt, sajnálod, hogy kellemetlen helyzetbe hoztad, de ezt a kérdést te akarod eldönteni. Neked is kínos volt, meg kell őt hazudtolnod, de úgy gondolod, hogy a viszgaidőszak után szívesen foglalkozol a gyerekkel. Ha ő attól fél, hogy ez neked túl megerőltető lesz, azt megérted, kedves, hogy aggódik. Te viszont a vizsgaidőszak után... ld. mint előbb.
2019. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Kimaradt egy szó: Kínos volt, hogy meg kellett hazudtolnod
2019. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Jó volna tisztáznotok, hogy ő miért nem a megbeszéltet mondta, te meg miért mondtál mást, úgy, hogy nem mondtad neki előtte. Mindketten hülyén viselkedtetek!
2019. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Anyukád hazudott a nevedben és még neki áll följebb.

Gratulálok!


Én kerek-perec megmondanám neki, hogy ha hazudik, akkor lebukhat, és ez neki kínos, nem nekem. Aztán felőlem játszhatja a sértődöttet akár karácsonykor a fa alatt is.

2019. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!