Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem ért meg mit csináljak?

Anyám nem ért meg mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár nappal fellökött osztálytásram és magam alá csuklott a bokám. Bementem tegnap suliba, nagyon szenvedtem, és szünetben úgy fellöktek, hogy már a térdemig fáj az egész lábam. Megy ma valamilyen táborba, engem meg nem enged itthon pihenni. Minden lépésnél szenvedek. Segítseket!
2019. nov. 22. 07:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon gyorsan menj el vele orvoshoz!!!! Akár mélyvénás trombózis is lehet belőle...Szóval halál.
2019. nov. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon gyorsan menj orvoshoz! Én is hasonlóan jártam mint te. Kiment a bokám, feldagadt, kiderült, hogy vérömlenyem van! Nagy baj lehet belőle, menj orvoshoz!
2019. nov. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Egyedül nem tudok orvoshoz menni, nem tudok járni. Aynám meg nem ért meg
2019. nov. 22. 07:27
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Szép kis anyád van... esetleg nincs olyan ember,aki el tudna kísérni?
2019. nov. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Akkor próbálj egy szomszédnak szólni, vagy hívd ki a mentőket!
2019. nov. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha azt akarod,hogy fájjon akkor nincs rá orvosság. Ha azt akarod hogy ne fájjon akkor van rá orvos.
2019. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%
Még mindig nem jut fel nekem,hogy mi köze a táborhoz. Ha fáj és pihentető kell, akkor sehová nemszabad menni. A regenerálódás pedig alvás közben gyorsul. Tehát semmi internet, könyv vagy egyéb. Aludni szép csöndes sötét szobában.sok teát inni és vitamin. Kerülendő a társaság és a zajok. Mozdulatlan testhelyzet és jó meleg takaró. A tv is csak kikapcsolva nézhető hogy ne váltanak ki benned felesleges ingereket amik árthatnak. Ugye már nem is fáj annyira?
2019. nov. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
88%
végső esetbe hívj mentőt. Elég komoly dolog is lehet.
2019. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Szép kis anyád van mondhatom! Valahogy próbálj meg eljutni a háziorvosodhoz. Ha sehogy sem tudsz, senki nincs aki elvigyen akkor hívd fel a 104-et és majd a diszpécser eldönti hogy küldenek-e ki hozzád mentőt. Egy próbát megér. Valamint beszélj az iskola igazgatójával vagy minimum az osztályfőnököddel hogy miket tesznek veled az osztálytársaid. Elhiszem hogy nehéz, engem is terrorizáltak 2-3 éven keresztül amíg magántanuló nem lettem. De próbáld meg megvédeni magad. Ha nem is tettel de legalább szóval. Egyébként ha 8 napon túl gyógyuló sérülést okoztak neked akkor az súlyost testi sértés, annak pedig komoly következményei vannak! Fel is lehet jelenteni valakit emiatt! Meg is büntetnék az osztálytársa(i)d. Szóval cselekedj!
2019. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó vagyok. Még eszembe jutott hogy az iskolában a védőnőhöz menj el! Ő is orvos! Tud segíteni!
2019. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!