Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, Ti elengednétek a 17...

Szülők, Ti elengednétek a 17 éves lányotokat PlayIt-re Budapestre?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömet nem engedik fel Pestre 250 km távolságból. Féltik, hogy elrabolják, megerőszakolják vagy csak simán baja esik. Nővérével, barátnőivel engednék de egyedül nem, mert még túl gyerek. Többször volt már barátnőivel Budapesten de egyedül még nem.

2019. nov. 22. 19:25
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
76%

El. 17 éves, egy év múlva nagykorú, hogy lenne már gyerek?

Max. megkérném, hogy ha leszállt mondjuk a vonatról, odaért, 2 óránként hívjon fel, vagy írjon Messengeren hogy minden oké.

2019. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem egy 17 éves lány mit akar egy 8-14 éveseknek rendezett minecraft, fortnite rendezvénytöl, ami kisgyerekekből áll meg érdektelen videosokbol.
2019. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
69%
Egyedül nem. Barátnővel testvérrel, ismerőssel igen. Nem azért mert fiatal, hanem mert 250 km-re lakik Pesttől, ami azt jelenti nem ismerős ott és messze van. Ha eltéved vagy lemerül a telefonja, lekési az utolsó vonatot, kifordul a bokája valami baj történik nem lesz kihez fordulnia és én sem tudok csak úgy elugrani érte. Nem kell egyedül 250 km-eket utazgatni. Ha menni szeretne találjon valakit maga mellé.
2019. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
80%
A PlayIT azért messze nem a 12 éves korosztálynak szól kizárólag... Nekem 30 éves haverjaim is mennek a párjaikkal. :D Mondjuk én most erre nem jutok el.
2019. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Jó kis kütyü meg játék show, hadd menjen :)
2019. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
43%

el. hú de marha nagy táv az a 250. szombathely-budapest kb. hűha. szörnyű dolgok történnek az ic-n.

Pest meg egy fertő, százával fogják holnap elrabolni a playitre igyekvő gyerekeket.

2019. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
67%

"Max. megkérném, hogy ha leszállt mondjuk a vonatról, odaért, 2 óránként hívjon fel, vagy írjon Messengeren hogy minden oké."

És mi lenne, ha azt írná, hogy egyáltalán nincs minden rendben? Mit tudnál csinálni 250 km-ről?

2019. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
57%

Na, miért lettem lepontozva? Mert nem vagyok egy túlkorlározó, paranoiás szülő, hanem pontosan tudom, milyen Budapest nappal és nem képzelgek, mint egy idióta, aki túl sok filmet nézett? Ja, és mégvalami, hiába hív fel a gyerek és te is őt, több száz km-ről akkor sem tudnál mit tenni, ha a fejed tetejére állnál.


Vegyetek be egy xanaxot és ne csesszétek el a saját gyereketek fiatalkorát ezzel a szánalmas viselkedéssel. 17 évetek volt megtanítami magára vigyázni.

2019. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
60%

ne aggódj, demokrácia van. aki elengedné, azt azért, aki nem, azt meg azért pontozzák le.


amúgy engem elengedtek pestre 16 vagy 17 évesen. már nem emlékszem pontosan, volt vagy 10 éve. egyedül. kb ekkora távról. élek. és váltságdíjat sem kértek értem.

2019. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
71%

Szerezzen valakit maga mellé és mehet. Vagy pesti ismerőst aki várja és vonathoz kíséri hazafelé is.

Pesti vagyok, szóval nem túlféltés, de ha nem ismeri pestet, jobb, ha nem egyedül kóborol.

2019. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!