Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, Ti elengednétek a 17...

Szülők, Ti elengednétek a 17 éves lányotokat PlayIt-re Budapestre?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömet nem engedik fel Pestre 250 km távolságból. Féltik, hogy elrabolják, megerőszakolják vagy csak simán baja esik. Nővérével, barátnőivel engednék de egyedül nem, mert még túl gyerek. Többször volt már barátnőivel Budapesten de egyedül még nem.

2019. nov. 22. 19:25
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
21%
Persze, eddig senkit sem raboltak/ erőszakoltak meg az ismerősi ill. baráti körben, szóval őt sem. Már 16 évesen ment ilyen helyekre, 4 abortusza volt, engedem élni , bár az furcsa volt amikor szomáliai barátja volt, nem nagyon érteték egymást meg én sem a srácot.
2019. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim válasza:
58%
17 eves lany szerintem van abban a korban hogy tud magara vigyazni es egy playitrol beszelunk nem egy drogpartyrol..omg
2019. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
38%
13 evesen egyedul mentem Pestre randizni (fiu vagyok) ugy hogy sose voltam elotte meg egyedul ott. Igaz en csak 40 km re laktam.
2019. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
57%
18 évesen mehet önállóan egyetemre, akkor 17 évesen már nem ártana, egy önálló utazás. A google maps az sokat segít, előre meg lehet ott mindent nézni. A Hungexpo meg nincs messze a Keletitől.
2019. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
43%

Neked kell ismerned mennyire.tud felelossegteljesen viselkedni, mennyire figyel.magara. ha.rendszeresen elfelejti behuzni a taskaja cipzarjat es a teloja fülese kilog a zsebebol, akkor ne engedd el, mert minimum zsebesek lopnak majd tole. Ha sose beszelgettetek arrol mi a teendo, ha villamoson egy részeg elkezd kotozkodni es o pont ott ül vagy áll, akkor szinten ne engedd el.

Multkor okollel vertek egy not fenyes nappal vasarnap a 4-6-oson es ez nem.is annyira kirivo sajnos itt Budapesten.


A 250 km az eleg messze van es ezek szerint nem nagyvaros. Igy tapasztalata nem.sok lehet pesttel. Vagy voltatok korabban egyutt itt es nem.eleteben eloszor metrozna? :-)

Engem gimi 4.-ben egyetemi nyilt napra elengedtek, de egy baratnovel. Mi.elotte evente egyszer legalabb jartunk Pesten rokonoknal, így se a 200 kmes vonatut se mag bp-i kozlekedes nem.volt teljesen uj es alapbol megbizhato voltam. Mobiltelefon nelkul eldegeltunk akkoriban es tuleltuk.


Egyedul fokent rendezvény miatt se engednem.el. jobb ha ketten mennek.

Ha meg ennyire bizonytalan vagy hohy itt kutatsz kozvelemenyt kkor vegyel erot magadon es oldd meg, hogy te el tudja vele jonni. Csak bizd ra a szervezest es mindent akkor is amikor utaztok, itt vagytok. Ez jo tesztnek ha tudod neked is jegyet venni odanavigal a helyszinre ott is normalis, kkor legkozelebb majd tudod hohy elengedheted.

2019. nov. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
31%
Eleg eletkeptelenek vagytok amugy. 14 evesen egyedul mentem ki repulovel Angliaba nagymamahoz. A repteren taxiba ultem, papiron nalam volt a cim + penz, elvitt oda a taxis, felcsongettem nagymamhoz. Nem tudom ki az aki 17 evesen budapesten nem boldogul, de ott komoly gond van.
2019. nov. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
67%
Ez a generáció 30 évesen is ilyen életképtelen lesz,apu/anyu fogja őket kisérgetni mindenhova.
2019. nov. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
26%
Elozo, most vagyok 21 eves. En voltam az aki 14 evesen angliaba ment egyedul. Szoval en is ehhez a generaciohoz tartozom. Szerintem azzal van baj hogy Magyarorszag tul kicsi. Sokan elmaradott falvakban elnek es nem mennek sehova mert a szomszed varos mar "messze" van. Nem csoda hogy felnek BP-en.
2019. nov. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
70%

"Eleg eletkeptelenek vagytok amugy. "


Ki életképtelen? A lány simán felmenne. A paranoiás szülők nem engedik.

2019. nov. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
80%
Legyen nála úti töltö ,mobil net telefonján.higy ha nem talál valamit meg tudja nézni hol találja.többi az szülök és gyereken múlik.
2019. nov. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!