Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék? (több lent)

Mit tehetnék? (több lent)

Figyelt kérdés

16 éves leszbikus lány vagyok (homofób emberkék negatív véleményét nem nagyon szeretném olvasni)


Az a lényeg hogy nagyon fiús lettem

De egyik napról a másikra

És anyukám ezt észrevette

Lett egy barátnőm, és elmondtam neki

Kiakadt.. De utána észrevettem hogy megint visszarázódott abba a típusba ha kicsit késöbb jövök haza akkor biztos "kanozok"..

Nem akarta megérteni hogy nekem barátnőm van.

És most a barátnőmmel megtalálta a közös képeket (nyomtatott)...

Elkezdett veszekedni velem hogy ezt nem fogadja el és hogy ki fog dobni itthonról mert ez nem normális. Rá is akart írni a barátnőmre..

Mit tegyek hogy elfogadjon? Mi van ha tényleg kidob?..

Ti mit tanácsoltok?...


2019. nov. 23. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ő ilyen beállítottságú akkor azon úgysem tudsz változtatni. Mondd el neki hogy neked ez a valódi éned és hogy őszintén szereted a barátnődet. Egy ilyen dolgot nagyon nehéz feldolgozni egy szülőnek, de adj neki időt és hátha megbékél és megszokna a helyzetet. Az utcára pedig nem rakhat ki 18 éves korodig mert addig kötelessége gondoskodni rólad.
2019. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy beteg. Te ilyennek születtél. És ezt meg kell tanulni elfogadni.
2019. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Nincs mit gyógyítani a homoszexualitáson, mert nem betegség. Ellenben a homofóbia állítólag kezelhető elmebaj. Kérdező, anyád nem dobhat ki, ugyanis kötelessége a kiskorú gyerekéről gondoskodni. ha kidob, azzal veszélyeztet, mehet a börtönbe hűsölni -ahogy meg is érdemli aki ilyet tesz a gyerekével.
2019. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni. Titkolod a kapcsid, amíg 18 nem leszel, aztán lelépsz.
2019. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező az itt látott stílusod alapján lehet nem csak a nem identitásoddal van baja anyukádnak. Én is voltam 16 éves nekem is voltak olyan pontok az életemben akkoriban(igaz nekem nem a szexualitásom terén) amik végett konfliktus alakult ki a szüleimmel. Szerintem találd meg a módot, hogy le tudj vele ülni beszélgetni.
2019. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Én így érzem jól magam..

És nekem ez a stílus tetszik..

Nem akarok ez miatt újra szorongáscsökkentőt szedni... Mert nem éteztem jól magam lányos stílussal

2019. nov. 23. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Két éved van, addig menj el diákmunkára amikor teheted, és 18 évesen menj el minél hamarabb, mert ez a nő megfogja keseríteni az életed.
2019. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező nem a külsődről beszélek hanem a kommunikációs stílusodról.
2019. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Gyógyulás útjára léphetsz, csak akarnod kell. Küldjek képet a péniszemről?
2019. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És a farkad látványától szerinted hetero leszek? Xd
2019. nov. 23. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!