Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem anyukámmal az...

Összevesztem anyukámmal az alábbi ok miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor hazaértem szóltam anyunak, hogy rendeljen nekem egy pizzát. Rendelt is, vártam, majd a kapucsengőn (emeletes házban élek) csengetett a futár. A telefonom le volt némítva, délről úgy maradt, anyum hívott kilencszer, majd már a hatodik kapucsengetésnél mentem le (tudniillik a lakásunkban van egy gomb, amit ha megnyomunk, akkor kinyílik a bejárati ajtó a földszinten). A pizzafutár idegbeteg volt, csakúgy mint anyám a Messenger üzenetekben és szörnyen összevesztünk. A kitagadással is fenyegetőzött, meg azzal, hogy tönkreteszem minden napját, még idióta vagyok. Tudom, hülye barom vagyok, de mit tegyek? Nagyon sírok. Segítsetek!

2019. nov. 23. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Cicamica, ennél nagyobb gondod ne legyen az Életben, őszintén kívánom.
2019. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A néma telefont megértem, de a hatodik csengetést miért várod meg, ha vársz valakit?! Amit tehetsz, az, hogy mélyen elgondolkodsz, és bocsánatot kérsz azzal, hogy ez nem fordul elő többet. Egyébként meg miért nem te rendelted, ha van nálad pénz kifizetni, akkor anyád nem is lenne a történetben, bár úgy is szégyelni való..
2019. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd túlleszel rajta, ez előfordul, nem lesz semmi probléma. Félév múlva már nem is fogsz rá emlékezni. Vagy legalábbis,ha eszedbe jut, nem fog fájni neked annyira ez az eset.
2019. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonymousreview60 ***** válasza:
88%
Kérj elnézéstaz érintettektől, akiket elérsz! Legköztelebb, ha üzenetet vársz, ne némítsd le a telefont! Ennyi.
2019. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ne rágják helyetted?
2019. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok mindenkinek ennyi esze van? A futárt mi a fa..nak kell szivatni azzal, hogy egyikőtök se képes beengedni? 6 csengetés kell ahhoz, hogy végre ne egymást hívogassátok a lakáson belül, hanem valamelyikőtök megemlje a segg...t? Az egyetlen dolog, aminek örülök, hogy 50 éven belül az ilyen életképtelenek akkor is kihalnak, ha nem akarnak...
2019. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Esetleg kapj a fejedhez és legyen benned végre alázat, és ne szivasd máskor a futárt! Amúgy ha beengeded a futárt akkor fel szoktak menni!
2019. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!