Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem fura hogy az emberek,...

Nem fura hogy az emberek, gyerekek egesz eletukbe azt varjak hogy vegre sajat csaladjuk legyen es mikor mar neked vannak gyerekeid akkor a te gyerekeid is arra varnak hogy vegre sajat csaladjuk legyen? Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

Ugymond ketto csaladod van igy eletedbe mikor te vagy a gyerek es mikor neked vannak gyerekeid.


De melyik szamit megis az igazinak ha mindig arra vagysz hogy sajtod legyen?



2019. nov. 26. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

“mindig arra vagysz hogy sajtod legyen?”


Én a goudára vagy a fetára vágyom leginkább! 😉

2019. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Csak egy hűséges, megbízható és kitartó társra vágyom. Gyereket sosem akartam.Most sem.

36N

2019. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Az élet rendje hogy a gyerek felnőjön és saját családot alapítson. Mindkettő igazi család, csak más a céljuk és a tagjaik Nem igazan ertem a problémádat.
2019. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem akarok gyereket.


N

2019. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát vágytam én saját családra úgy kb 16-18 éves koromtól, de 25 voltam amikor összejöttem a férjemmel. Onnantól saját családunk lett. A gyerekem még csak 10 éves, ő közölte velem, hogy nem akar felnőni és sosem akar gyereket, velem akar élni örökre. Hát kössz, remélem ez változik :-) Szóval semmi rossz nincs ebben, onnantól, hogy ivarérett korba lépsz, valami saját család félére vágysz, vagy legalábbis társra akivel majd együtt élhetsz. Ez a normális, nem?
2019. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
86%
Ööö már nem azért, de honnan szeded, hogy mindenki vágyik gyerekre..?? Bár a család fogalmába nem tartozik bele kötelezően a gyerek (csak opcionális), férj és feleség is család. Szóval nekem már megvan a saját családom a férjemmel kettesben és egyáltalán nem vágyunk gyerekre.
2019. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Én csak és kizárólag egy törődő, odaadó, kedves férfira vágytam, szigorúan gyerek nélkül. Ezt szerencsére meg is kaptam a férjem szeméjében, boldog család vagyunk immáron 7 éve. :)
2019. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Metionin ***** válasza:
74%
Nem mindenki vágyik gyerekre, nekem se kellene a hátam közepére sem. Viszont az igaz hogy mindenki önálló életre vágyik, a szüleitől külön. De ez szerintem normális, az élet rendje az hogy a gyerek felnő és önálló lesz.
2019. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Én nem hinném, hogy egy kiskorú kifejezetten arra vágyik, hogy majd gyerekei legyenek (legfeljebb a "kisbaba cuki és jólesik babusgatni" szinten). Szerintem a felnőttségre vágyik, arra, hogy szabadabban tehesse, amit akar (és náluk ez még főleg az ilyeneket jelenti, hogy ne kelljen 8-kor aludni, ne kelljen megenni a főzeléket), csak mivel a felnőttek, akiket lát maga körül, azok többnyire szülők (sajátjai meg barátaié), ezért azt hiszi, ez együtt jár a felnőttséggel.

Egyébként meg családodnak számít a szülőd, a nagyszülőd, a testvéred, a párod, a gyereked, unokád, stb., én is utálom a "majd ha családod lesz" szólamot, amikor van családom (szüleim, tesómék), csak gyerekem nincs.

2019. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azért vágytam családra, gyerekre, mert a szüleim nem jók. Számomra mindkettő igazi. Illetve együtt, mind vagyunk a család.
2019. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!