Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy természete...

Mit csináljak, hogy természetesebb legyen, hogy apámnak fiatal felesége lesz?

Figyelt kérdés

19 éves végzős vagyok, a szüleim elváltak már régen, apámmal nagyon jó a kapcsolatom. Menyasszonya van fél éve, tavasszal esküvő. Nincs vele bajom, a menyasszonyával, de full fura a helyzet. Apám 41 éves, menyasszonya 27, de kábé velem egykorúnak néz ki. Nem tudok rá a nevelőanyámként nézni olyan mintha a nővérem lenne. Meg fogom én ezt szokni? Elég hülye helyzetek alakulnak ki am, nyáron is voltunk ugye hárman nyaralni, apámnak nincs fb-ja, menyasszonyának van. Felrakott egy képet amin hárman vagyunk és régi barátaim mind írták milyen jó nőm van. Szal értitek...

Anyu pasija anyuval egykorú és az nem fura nekem


2019. nov. 28. 09:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes helyzet de nem az első ezen a világon. Az is lehet hogy nem maradnak együtt sokáig,sőt... Pár év mulva apukád kiöregszik a kiscsaj akkor éli majd világát,lehet hogy gyereket is akar majd amit már apukád nem. Ezek közéjük fognak állni.

Bár most nem ez a lényeg,sajna el kell fogadnod a helyzetet. Nem muszály mostoha anyádnak tekintened,egyszerűen csak apukád felesége,talán igy könnyebb.

2019. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Már terhes a kistesómmal, januárban születik és mindketten akarták
2019. nov. 28. 10:02
 3/43 A kérdező kommentje:
Amúgy valahol jó is, mert tök laza meg jófej, lehet vele sokat röhögni, de akkor is fura :D
2019. nov. 28. 10:06
 4/43 anonim ***** válasza:
94%
19 vagy, nem kell már neked nevelőanya. Apád felesége és kész.
2019. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ez egy ilyen sport. Természetesen meg fogod szokni, az meg nem gond, hogy nem tudsz Rá úgy nézni, mint egy nevelőanyára, nemigen van már rajtad kvázi felnőttként mit nevelni, Ő csak apád felesége, oszt' jónapot. Nálunk bátyámnál van most ez a helyzet, barátságban váltak el a feleségével, mindenki, mi is jóban vagyunk az exszel és az "új" párjával is, holott kis híján egyidős a hölgy a nagyobbik fiammal, de hát ez van, nagyon meg sem lepődött rajta senki. Ha neki jó,hogy előröl kezdi az egészet (a mostani fiatal feleség is nagy családot akar, pedig van már az extől bátyámnak három gyerek), akkor hurráhajráelőre, az Ő dolguk, senkinek sincsen joga beleszólni. Jó fej amúgy, szeretem, bár nekem is tanulni kellett, hogy ne úgy beszéljek vele, mint a gyerekeimmel és nyilván a "jótanácsaimra" sincsen szüksége.

Beletanultam idővel, hogy oké huszonéves, de feleség ugyanúgy, mint az ex, igaz fiatalabb kiadásban és be kell valljam töredelmesen azt is, nő létemre a botrány hosszú combjait és a természetesen mézszőke, álomszép, derékig érő hajkoronáját egészséges mértékben, de igencsak megirigyeltem.

2019. nov. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
81%

Ne nézz rá nevelőanyádként, mert 19 évesen már nem fog nevelni téged. Vedd úgy, hogy felnőtt férfi vagy, akinek az apja megismertetett új párjával. Te az apukádra koncentrálj, hogy boldog-e vele, nem használja-e ki a párja stb. Ha köztük minden rendben van, akkor meg örülj apukád boldogságának.

Egyébként nem olyan vészes ez a korkülönbség, csak apukád nagyon fiatal volt, mikor születtél, ill. ez a hölgy eszerint 8 évvel fiatalabbnak néz ki a koránál.


Szerintem lesznek féltestvéreid is tőle, erre viszont készülj lélekben. ;-)

2019. nov. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
74%

Nincs már szükséged anyukára.


Ha jófej, és jól kijöttök, az tök jó dolog :) Nem is kell anyaként nézned rád, simán lehet egy jó barátnőd, vagy akár - kicsit furán - nővéred :D


Ha van apukáddal bármilyen generációs szakadék, akkor tök jól tud segíteni áthidalni azt :)

2019. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
24%
Ja, közben írtad is, hogy már terhes a hölgy. Szüléstől kezdve úgyis inkább apukád feleségét, ill. féltestvéred anyukáját fogod benne látni, nem a klassz, formás csajt. ;-)
2019. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
27%
Nincs értelme a lelkedre venni.
2019. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
37%
#8 Ez a megközelítés egyedül benned merült fel :)
2019. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!