Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám lemaradt a korral! Olyan...

Apám lemaradt a korral! Olyan 1980-90-be! Én mit tudok tenni? 21/F

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy nagyon a múltban él. Semmi mai új dologhoz, trendhez nem ért.


Amúgy nem lakok vele kb 3 éves koromtól. Anyámmal meg a tesómmal nőttem fel. Ő a mamámmal lakott, aki ugye nem él sajnos.


Sokszor van olyan, hogy vesz magának okos telefont de csak kb dísznek meg hogy én kezeljem neki..


Amúgy semmi életet nincs csak a meló meg az evés alvás ilyenek se barátja nincs..



2019. nov. 30. 09:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

folyton panaszkodik hogy kevés a pénze...

amúgy szerintem nagyon beszükült látókörű

2019. nov. 30. 09:10
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Az okostelefont senki nem az anyja hasában tanulta meg, az idősebb korosztálynak érthetően el kell magyarázni és ha nem hülye, akkor fogja tudni kezelni.

Mivel más hatalmas hibája nincs feléd, hadd élje úgy az életét, ahogy neki megfelel! Szerencsére nem függtök egymástól!

2019. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

megvette a laptopot is de nem ért hozzá nem értem

aztán ott porosodott!

2019. nov. 30. 09:16
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Próbáltad megtanítani neki mit, hogyan használjon?
2019. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

#3

" Én mit tudok tenni?"

Mondjuk türelemmel és érthetően elmagyarázod neki?

Igénye láthatóan lenne rá, tehát nem ragadt le 1980-90-ben.

Az ő korosztálya nem az óvodában kezdte tanulni, magára hagyva persze, hogy nem megy neki!

2019. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Apád kb 40-50 év közötti lehet most.


Mivel én 40 éves vagyok és mind én és még 10 évve idösebbek is már abban nöttek fel, hogy technika technika, így egy okos telefon vagy ilyesmi már nekünk természetes dolog. Ok gyerekkorunkba nem volt, de a fiatal korunkkal fejlödtek ezek ki.


Szerintem apukád nem a legokosabb csésze a szekrényben. Ès egyszerüen nehezen fogja ezt fel. Gondolom anyukád nem hiába vált el töle.

2019. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Még megtanulni se akarja, pedig mondtam neki

Folyton a pénzt hajszolja de semmi látszatja...

2019. nov. 30. 09:40
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

#6-os szerint nem a "legokosabb csésze a szekrényben", bár arra gondolt, hogy nem a legélesebb kés a fiókban. Egyáltalán nem biztos, hogy erről van szó. Vannak emberek, akik a telefont telefonálásra használják, és nem vesznek évente újat, ezért nincsenek hozzászokva, hogy mindegyiket máshogy kell kezelni. Lehet, hogy a munkahelyén nem használ számítógépet, ezt magától nem tudja megtanulni.

Ha ennyire zavar, akkor tanítsd meg!

2019. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Légy szíves állj neki tanítani a laptophasználatot, mert az akarat megvan benne!!! Arról nem írsz, hogy lenne valami káros szenvedélye, szóval felteszem nem italra költi a pénzt.

Ha egyedül él, biztos nagyon magányos.:( Nem szabad magára hagyni, annyira sajnálom őt.:(


Én 15 éves koromban tanítottam meg a szüleimet a gép használatára és a szörfözésre a neten. Nem tudom ki hogy van vele, de én baromira élveztem, szívesen emlékszem vissza arra az időszakra.:)


28/L

2019. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha van környéken lehetőség (például tanfolyam idősebbeknek) akkor lehet menne neki, csoportos tanulás motiváció miatt jobb lenne, vagy ha esetleg ilyenre nincs lehetőség, pár órát magántanár foglalkozna vele.
2019. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!