Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert sztarolja a legjobb...

Miert sztarolja a legjobb baratnomet anyukam?

Figyelt kérdés

Allandoan csak rola tud beszelni, hogy o milyen gyonyoru, meg jo alakja van, csinosan oltozkodik.. Ma is ugy meg bántott, hogy elsirtam magam. Annyi a lenyeg, hogy mondtam anyukamnak hogy nekem ne vegyen olyan csizmat, ami úgy nez ki, mint egy mamusz, mert nekem ezek nem jonnek be. Erre elkezdi a cipos bolt kozepen tokre hangosan, hogy en mekkora egy nem normális vagyok, hogy nem kell nekem csizma, meg hogy az xy (legjobb baratnom) sokkal csinosabb nalad, a multkor is ossze talalkoztam vele es lattam hogy egy szep farmerbe meg bakancsba volt, hozza egy sallal es milyen jol tud oltozni mindig, allandoan csak a jokat valogatja ossze, en meg allitasa szerint ugy oltozok, mint egy ovodas.. Pedig a nagymamam nekem meg mondta, hogy iszonyat jo erzekem van az oltozkodeshez, es a baratnoim is folyton dicserik ezt bennem. Szoval ez nagyon rosszul esett.

Emellett minden masban hozza hasonlit, hogy neki milyen gyonyoru az igazabol mindene, nem kezdem sorolni. Ram pedig soha nem mond egy jo szot:( Nincs is olyan hű de sok ruham, mert anya szerint felesleges sok ruha. En meg megmondtam anyukamnak, hogy igen, a legjobb baratnomnek van mit fel vennie. Erre meg azt mondta hogy jajj te szegeny gyerek.


Mit csinaljak? Elegem van hogy mindenben hozza hasonlit, mintha o lenne a tökéletes..



2019. nov. 30. 20:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk is volt mostanság egy ilyen hasonlítgatós sztori. Mikor betelt a pohár, megmondtam anyumnak, hogy ha ennyire el van dőlve xy-tól, akkor fogadja örökbe. Akkor azért kapcsolt.
2019. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Én is azt mondanám, mint az első.

Mellesleg vicces, hogy pont azt az ocsmány ugg csizmát élteti (gondolom, arról van szó), hogy milyen klassz, de te bezzeg óvodásan öltözködsz. Na hát ha valami gyerekes, az pl pont ez a mamuszra hajazó cipellőcsoda szerintem 😂

2019. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
Nők...
2019. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#1 Ha en ezt mondanam anyukamnak, csak tovabb folytatná :D
2019. nov. 30. 20:48
 5/24 anonim ***** válasza:
15%

Anyukad frusztralt. Lehet o tobbet kepzel beled, mint amilyen vagy. A legjobb baratnodben meg azt latja, amilyennek teged szeretne latni. Jobb esetben csak tenyleg ennyirol van szo, hogy a baratnod stilusa kozelebb all anyad stilusahoz es elkepzelesehez, hogy neked mi allna jol es nagyon csipi a csoret, hogy te juszt nem oltozol olyan stilusban. Ne erts felre nem mondom ezzel, hogy a baratnod stilusa jobb csak anyad elkepzelesehez kozelebb all.


Szerintem ezt valahogy engedd el. Probalkozz kulonfele megkozelitesekkel, kicsit kivulallova teve magad es inkabb anyad reakciojat figyeld meg. Peldaul egysze roltozz fel pontosan ugyanugy, mint a baratnod es igy jelenjetek meg anyad elott. Feigyeld mondd e valamit vagy utana emlegeti e az esetet. Aztan utana csinald meg azt, hogy megkered a baratnod oltozzon fol ugy mint te es ugy is veletlen fussatok ossze anyaddal. Es akkor is figyelj...mit szol hozza. Egyreszt szorakoztato lehet (csak ne vegyel semmit magadra), masrwszt kiderulhet valoban csak a kulsosegekkel van e baja.


Szegeny egykori legjobb baratnom rosszabbul jart, mint te. Az anyukaja ott is engem sztarolt a megismeresemtol kezdve. Es ez nekem nagyon nagyon kinos volt es nagyon igazsagtalannak ereztem es megalazonak a baratnom szamara. Foleg mert a jelenletemben is csinalta. Es nalunk nem a ruhazkodasrol es kinezetrol volt szo, hanem a talpraesettsegrol, gyakorlati megoldasokrol, viselkedesrol stb. Nagyjabol mindegy mit tettem az anyja szerint en tokeletesen cselekedtem es kb. Lanyom te miert nemvagy kepes ugyanerre??? Amikor jelen voltam ilyenkor elkezdtem dicserni a baratnomet, meg meselni kepzelje o miket csinalt a suliban, kesobb a munkaban stb. De vajon mit kaphatott, amikor nem voltam ott. Naluk en ugy ereztem, de nem tudom mi volt az igazsag, hogy a baratnom anyja valahogy egy szerencsetlen befele fordulo mimozanak latta a sajat lanyat es erre ratett egy lapattal a folyamatos szidassal es onbizalom elnyomasaal.

Baratnodet egyebkent megkerheted, hogy egyszer amikor megy hozzad akkor adjon mar elo valami tortenetet anyukadnak, hogy teged hogy megneztek a sracok a suliban es beszoltak, hogy fhu de jo cuccban van es o tisztara irigykedett, mert neki meg inkabb ezek az egyszeru eppen mindig egyendivatos dolgok jonnek be. Vagy barmi hasonlot..

2019. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
99%

Nagyon csendesen azt válaszolnám, hogy a barátnőm azért gyönyörű, jó alakú, ízléses, mert jó géneket örökölt a szüleitől.

Ebből érthet az anyukád...

2019. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#5 Koszonom a reszletes valaszt:)

Az utolsot lehetkiprobaljuk, kivancsi vagyok hogy mit szolna hozza

2019. nov. 30. 22:29
 8/24 A kérdező kommentje:
#6 En is jo alakunak vagyok mondhato, vekomy vagyok:) De anyukamnak jobban tetszenek a telt lányok..
2019. nov. 30. 22:30
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Szült volna teltebbet!
2019. nov. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 trollll ***** válasza:
0%
Gondolom mert a barátnőd használ ékezetet.
2019. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!