Ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok, ha anyátok 2 hét alatt összeköltözne egy zűrös múltú pasival, akinek lakása sincs. Normális ez? Van egy öcsém is.

17/L


2019. nov. 30. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, hogy a fazon akar-e változtatni a múltjá, és mit követett el!
2019. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Drogozott és kereskedett is vele.
2019. dec. 1. 00:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha apám normális, odaköltöznék. Onnan együtt küzdenénk azért, hogy az öcsémet is elhozzuk, míg nagyobb baj nem történik.
2019. dec. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodom rajta. A drogot elvileg abbahagyta, de hetekre eltűnik, iszik. Most sincs itt. Rossz a kisugárzása, félek. Itt baj lesz. Anyám szerelmes. Köszi a válaszokat. Az öcsémet is menteni kéne.
2019. dec. 1. 00:48
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Sok mindent nem szólhatnék hozza, hiszen felnőtt ember, úgy éli az életét ahogy akarja. Pláne a saját lakásában.

Persze nyilván nem örülnék neki, de ez van.

2019. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ideiglenesen költözzetek apukátokhoz, és anyukátoknak mondjátok meg hogy mi az oka. Ha pedig még így is inkább a pasit választja,lehet én tovább vinném az ügyet egy feljelentéssel a gyámügyön(kiskorúak veszélyeztetése)/rendőrségen(drogkereskedelem,drogfogyasztás).
2019. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!