Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gond az apámnak, ha...

Miért gond az apámnak, ha szakállas vagyok? Folyton kötekedik 21/F

Figyelt kérdés

Ha már észre veszi, hogy megnőtt egyből beszól. Azért mert szerinte öreges a szakáll. Pedig látom hogy sok fiatal is meghagyja.


De amúgy miért érdekli, a kinézetem? Hadd én tudjam nem?


De amúgy leszokom borotválni.



2019. dec. 1. 10:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
40%
Biztos nem áll jól neked a szakáll és nem akarja hogy kinevessenek
2019. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Elvielg igazad van, a kérdés csak az, hogy ezt miért nem apádnak mondod meg!
2019. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Miért kell erről kérdést kiírjál? Ezen merengj el, kérlek.

Legyél önálló, határozott.

2019. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja hogy más mit szól erre


Másnak is szól az apja?

2019. dec. 1. 11:44
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy le szoktad borotválni, tehát valószínűleg ápolatlannak tűnsz, mint szakállasnak. Amúgy meg állj ki magadért, mondd meg, hogy így érzed jól magad.
2019. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Mondd apádnak, hogy konvertáltál s akkor tiszteletben tartja a dönté
2019. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
sed. Ez lemaradt.
2019. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Mert lehet tényleg ápolatlan a szakállad, vagy foltos vagy nyavaja tudja. Tőle kérdezd meg. Nekem is van pár szakállas ismerősöm, de azoknak jól is áll, de van olyan aki úgy néz ki mint egy hajléktalan, vagy tényleg mint egy vénember. A szakáll az öltöztet. Sokat tud javítani a megjelenésen egy igényes szakáll vagy bajusz. De ha valami nem áll jól azt nem kell eröltetni. Aki belátja annál nincs gond. Én is úgy nézek ki szakállal mint egy szakadt csöves. Ha sima az arcom sokkal komolyabb, tekintélyesebb a megjelenésem. Szóval igyekszek ezt az állapotot fenntartani. Néha kicsit elengedem magam, ha nincs úgy semmi dolgom, de akkor nekem is szól az első ember (ismerős) aki szembe jön, hogy kezdjek vele valamit. Nem azért mert szerintük öreges, hanem nem áll jól, igénytelen úgy a külsőm. Még változhatok, idővel lehet jobban fog állni vagy valami, de egyenlőre hanyagolom.


De ha neked meg tetszik mit foglalkozol vele?? Mi van akkor ha beszól??


(Csak egy kérdés. Mivel másoknak is van neked is amiatt kell, hogy egyéniség lehess??)

2019. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
"Le szokod borotválni"- tehát akkor nem vagy szakállas, csak hagyod néha a borostát megnőni, ami inkább csak igénytelen hatást kell.
2019. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

arról nem esett szó, hogy ha van egyáltalán barátnőd, az mit szól a borostához. Mert nem jó érzés egy szúrós pasinak puszit adni, pláne ha a combjai közt maszatolsz..


Borotválkozz, légy mindig elegáns. A szakállasok csak hiszik hogy szépek, és praktikusak. Pláne az óriaási harcsabajusz...az már horror.

2019. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!