Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák! Mennyire zavar titeket...

Apák! Mennyire zavar titeket az annak a gondolata, hogy a lányotok szexelni fog vagy szexelt már valakivel/valakikkel?

Figyelt kérdés
Csak mert engem kiráz a hideg annak a gondolatától, hogy a húgom szexelni dog. Gondolom ez apaként még rosszabb.

2019. dec. 2. 15:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%

És szerinted, a barátnőd bátyja/apja mit érzett, amikor arra gondolt, hogy le fogsz feküdni a csajoddal?

Beteg vagy, hogy erre gondolsz!

2019. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
17 éves a húgom, szóval szerintem annyira nem furcsa dolog, hogy ez eszembe jutott. Mondjuk az igaz, hogy ez ugyan olyan, mint az, hogy az ember szülei vagy nagyszülei szexeltek. A lehető legkevesebbet akarunk rá gondolni, mert rossz belegondolni.
2019. dec. 2. 15:28
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, a világon semennyire se...
2019. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Ez azért nagyon furcsa hogy felnőtt emberként ez téged zavar. Ha mondjuk 10 évvel idősebb vagy nála akkor megérteném valamennyire de ha hasonló korú akkor ez durva, hiszen neked is nemrég voltak/lehettek elvileg hasonló problémáid, élethelyzeted.
2019. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Egy normális apát vagy testvért miért zavarna a világ legtermészetesebb dolga? Akinek ilyen problémája van, az jobb, ha felkeres egy szakembert!
2019. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
76%
Döbbenet. Tinédzserként valaki képes szexelni.
2019. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Andizsuzsi ***** válasza:
85%

"A lehető legkevesebbet akarunk rá gondolni, mert rossz belegondolni."


Miért?

2019. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%
Bár engem nem igazán érdekel mit csinálnak a testvéreim, megértem miŕrt zavar.
2019. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
72%
A kérdés egy teljesen hamis és helytelen szexuális nevelés "eredményeként", talán egy, a keresztény egyház által hirdetett "erkölcsi" elveket valló családban felnőtt egyéntől születhetett, amelynek alapja, hogy a szexualitás bűnös dolognak tekintett cselekmény és kizárólag a sikeres gyermeknemzés (mint szaporodás) adhat alóla felmentést.
2019. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem zavar, miért zavarna? Ennyi idősen én is csajokat hajtottam, el is kaptam egyet-egyet, ez így természetes.
2019. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!