Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 15 éves lányom szerelmes,...

A 15 éves lányom szerelmes, hogy mondjam el neki, hogy ez még nem szerelem?

Figyelt kérdés
Egy ideje már mesél egy fiúról, hogy sokat beszélgetnek és hogy milyen helyes. Többször is beszéltem már vele, hogy nem kéne fiúzni hanem tanulnia kéne. De ilyenkor csak megharagszik és nem szól. Már azt is mondtuk neki, hogy ha így halad el lesz véve a telefonja,túl fiatal még ehez ráér később is fiúzni. Nem tudom már mit tehetnék ellene, már sokmindent megpróbáltam, de nem nagyon tudja megérteni.
2019. dec. 10. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
98%
Neked kellene megérteni, hogy egy 15 éves simán lehet szerelmes. És örülnöd kellene, hogy megtisztel a bizalmával.
2019. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ez ellen nem tudsz tenni semmit,es csak azt ered el hogy vagy megutal titeket,vagy semmibe nem avat be ezzel kapcsolatban,vagy mindketto. Hagynod kell egy kicsit, csak el kell magyaraznod neki szepen, hogy teged nem zavar ha fiuzik,amig olyan korulmenyek kozott teszi ami megfelelo. Azaz nem hanyagolja el a tanulast, nem fekszik le vele rovid idon belul stb. Mert ha tiltod o akkor is meg fogja csinalni amit akar,es akkor meg csak rosszabb lesz mert minimalisan se tudod majd kontrollalni.
2019. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólj bele és ne szóld le az érzelmeit! Lehet, hogy te komolytalannak gondolod, de ő épp ebben él és ha elbagatellizálod, akkor soha többet nem fog benned megbízni. Ezt akarod?

Mondja valaki, hogy ez egy troll kérdés és szerencsétlen lánynak nincs ilyen szar anyja :(

2019. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
88%
Nem fekszik le a fiuval rovid idon belul*
2019. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezen szülők később csodálkoznak, hogy a gyerekük nem mondd el semmit...
2019. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
98%
15 évesen volt az első kapcsolatom. Igazi tini szerelem volt, mondjuk nálam 5 évvel volt idősebb a fiú. Kicsit több, mint fél évig jártunk. Majd 17 évesen lett egy barátom, akivel 5 évig együtt voltunk, együtt is éltünk. Most 26 vagyok, 2,5 éve férjnél vagyok, 3,5 éve együtt... miért baj ha fiúzik? En is normális felnőtt lettem, főiskolát végeztem, rendesen dolgozok. A fiuim mindig okosak voltak, ösztönöztek arra, hogy tanuljak... :) nem olyan rossz dolog, a tiltással csak ártasz.
2019. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne szerelem? Jó persze, közel sem biztos hogy ez a fiú lesz a férje, de miért ne éreznetnè jól magát?

És attól, hogy fiúzik nem biztos, hogy rontani fog a suliban.. ha elveszed a telefonját és tiltod azzal csak rontod a helyzetet

Én a helyedben megbeszélném vele, hogy semmi baj nincs ezzel amíg felelősségteljes és nem megy a tanulás rovására

2019. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
92%

A mai világban már nem fiatal a 15 éves lány és nevetséges ha el akarod venni a telefonját, mert ő már felnőttnek tartja magát. Nekem 15 éves koromban a lány osztálytársaim mind kapcsolatban voltak és hétvégén mindig a barátjukkal aludtak. A lányok barátai idősebb fiúk voltak. Ez 15 éve volt, de már akkor is elfogadott dolog volt hogy 15 éves már szexuális életet él. Mindenhonnan azt látják hogy szex, barát, barátnő, tehát a külső ingerek. Akit így elkap a vágy, azt semmivel sem lehet leállítani. Mostantól jönnek a kimaradozások, fiúknál alvás és ha nem vigyáz magára akkor baba is esélyes tiniként.


Nem tudjátok sakkban tartani, engedni kell és majd rájön hogy mit akar, de ha ribi lesz belőle arról se tehetsz.

2019. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy örülnél, hogy őszintén elmondja, ha valaki tetszik neki...Ezzel a baromsággal, amit csinálsz, csak azt éred el, hogy később semmit nem oszt meg veled. El kéne gondolkoznod, mert teljesen normális, hogy tetszik neki valaki, vagy éppenséggel érzelmeket táplál valaki iránt. Itt most te látod rosszul a dolgot kérdező.
2019. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim válasza:
97%

Kedves szülő, kérlek ne így gondolkodj. Ha ebben a korban nem tapasztalja meg a szerelmet, szexualitást, a világ kitaszítja magából.


Én fiú vagyok, 18 évesen anyám nem engedte, hogy a barátnőm nálam aludjon. 25 vagyok, azóta se volt senkim, teli vagyok szorongással, frusztrációval, magánnyal.


Ha teheted, ne vedd el a világ egyik legtermészetesebb, legszebb dolgát tőle.

2019. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!