Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja anyukámat, hogy...

Miért zavarja anyukámat, hogy a legjobb barátom fiú?

Figyelt kérdés

Egy gimnazista lány vagyok, aki kollégista is. Ez a harmadik évem a suliba, az átlagon teljesen rendben van hozzám képest.


Nekem lett egy fiúbarátom, aki nagyon jó hatással van rám, még anyu szerint is. Viszont valahányszor szóba kerül, hogy koliba kívül szünetben találkozok a sráccal, mindig húzza a száját, hogy minek lógok vele, meg ilyenek. Amúgy a barátommal nincs semmi probléma, amibe anya bele tudna kötni, max annyi hogy nem ismeri személyesen, bár az nem hinném, hogy baj lenne. Ja és most leszögezném, a barátom és köztem semmi több nincs, mint barátság, egyik oldalról sem, ez egyértelmű.(Ezt nem fejteném ki bővebben,a lényeg, hogy biztos vagyok ebben.)


Szerintetek mi lehet ennek az oka?


2019. dec. 13. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ezt így nehéz megmondani, talán attól tart, hogy mégiscsak összejöttök - láttunk már ilyet. Ha volt már barátod, hozzá hogyan viszonyult? Vagy úgy amúgy mit gondol a pasizásról?
2019. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Furcsállja, hogy nem járok senkivel, és nem is akarok, szóval nem hiszem, hogy az zavarja, hogy mi van, ha én és a srác összejönnénk
2019. dec. 13. 15:01
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Akkor ha tényleg olyan jóban vagytok a sráccal, nem tudnád bemutatni őket egymásnak? Hátha akkor kevésbé zavarná anyukádat a helyzet
2019. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes helyzetben vagy. Szerintem egyszerűen csak annyi történt, hogy az anyai ösztönök felerősödtek anyukádban, ami teljesen természetes és egészséges. Ettől nem kell megijedned. Valószínűleg ez az első olyan eset, hogy szemtanúja annak, hogy közel kerültél egy fiúhoz, ezért is félt téged ennyire. Szerintem az, hogy bemutatod őket egymásnak, nem a legjobb ötlet. Az túl előrehaladott. Azt szoktuk bemutatni a szüleinknek akivel már járunk. Azonban az tény, hogy édesanyádat csak az fogja megnyugtatni, ha nem zárod őt ki teljesen a kapcsolatotokból. Ha elmentek a fiúval valahova, vagy csak találkoztok, mondd el anyukádnak. Ha éppen hazafelé indulsz a fiúval való találkádról, hívd fel anyukádat, hogy elindultál haza és nemsokára otthon vagy. Persze nem kell minden lépésedről beszámolni, de ilyen apróságokat közölhetsz vele nyugodtan. Úgy fog megnyugodni, ha érzi azt, hogy felelősségteljes vagy, és azt hogy működik a bizalom ebben ebben az anya-lánya kapcsolatban.
2019. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
52%
Őszintén? Fél, hogy megdug.
2019. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván félt,ez természetesen.

De szerintem azért örülhetne

2019. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Fél,hogy kihasznál,meg nem ismeri személyesen.fiukrol annyi rossz van tévébe és az ujságban.fiu barátod többet érez irántad.sima fiu lány barátság örökre az marad,létezik. 25/F. találkozz anyukáddal a fiu barátod ejelenltébe
2019. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagy fél hogy azért vagytok csak barátok mert a srác homo.
2019. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7.

Tanultál valaha is a mondatban szereplő írásjelekről? Tudod: pont, vessző, kérdőjel, felkiáltójel, pontosvessző... (némelyik hiányzik a kétsoros zagyvaságodból).

2019. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem az volt, hogy nem rézműves,a fiam ne beszéljen mással,rossz hatással vannak rá.
2019. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!