Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire véljem ezt a megjegyzést...

Mire véljem ezt a megjegyzést apukámtól?

Figyelt kérdés
Apukámnak van egy autószerelő műhelye, és néhány hónapja dolgozik nála egy srác, aki nekem nagyon régóta tetszik, de soha nem vett rólam tudomást, tálan még a nevemet sem tudja. Apukám folyton áradozik róla, hogy milyen ügyes, tehetséges jóravaló fiú. Anyukámnak meséltem, hogy tetszik, ő pedig elmondta apukámnak. Erre azt mondta, hogy sokat kell még változnom ahhoz, hogy egyáltalán szóba álljon velem. Nekem ez nagyon rosszúl esett, hogy a saját apám ennyire tart éngem.

2019. dec. 13. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Lehet arra gondolt, hogy túl éretlen vagy még.
2019. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát elsőre elég bunkón hangzik. Hány évesek vagytok?
2019. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Érthető, hogy rosszul esik ez neked. Apukád nem fogalmazott túl kedvesen, ez tény. Ilyenkor bele szoktál gondolni, amikor negatív kritikát kapsz, hogy miért is mondhatta? Mert lehet, hogy jó alap az önfejlesztéshez. Ha tini vagy még, akkor tudom, hogy nagyon nehéz igazán őszintén önvizsgálatot tartani, de talán van értelme.
2019. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagy kövér?
2019. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Kérdezd meg az apukádat, hogy mit gondolt.

Ezt csak ő tudja, mit akart.

2019. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom a srác felnőtt, te meg kamasz vagy, apukád jó eséllyel úgy gondolja éretlenke vagy a fiú színvonalához képest.
2019. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha szellemileg olyan hatalmas színvonal lenne köztetek, akkor te nem "éngem" -t írtál volna mondat végére, és a kölyök nem volna autószerelő. Lelkileg nem tűnsz negatív figurának - apád viszont igen.


Én azt gondolom, hogy itt érdmes a nyársat rögtön megfordítani: sokat kell változnia annak a srácnak, aki a te színvonaladat akarja megütni. Tartsd magad többre, tanulj, művelődj és lehet, hogy a srác megmarad apuci szintjén. És rájössz, hogy nem is való hozzád.


Apád megvet téged, ez az igazság. Sajnálom. Gonosz dolog.

2019. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Az nem megvetés, hogy egy gyereket nem tart alkalmas partnernek egy felnőtt számára.
2019. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Engedd el a srácot, ez már veszett fejsze nyele, apád tuti elpletykálta a srácnak. Anyukádnak se mondanék a jövőben semmi ilyesmit.


Apukád szerintem a korodra értette, amit mondott.

2019. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyetek koristák, Apukád rossz hatással van rád,költözz el onnét. Más megoldás nincs.
2019. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!