Önző az anyukám?

Figyelt kérdés

Tudni kell az edesanyamrol, hogy krónikus betegsége van, amivel havonta 2* kórházba jár. Felhoztam neki, hogy azon jár az agyam, hogy elköltöznék máshová, ahol többet keresnék és megbecsulnenek, talán jobban is érezném magam, mert jelenleg elég rossz...

Erre közölte velem tök bunkón, hogy "megvarhatnam, amíg meg nem hal..."

Én ezen annyira kiborultam, hogy azóta is ezen kattogok...



2019. dec. 14. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem önző, beteg :(
2019. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Mérgező szülő.
2019. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves első! Na ne mondd, hogy beteg. A 3 testvérem közül én voltam az egyetlen, aki Egyetem és munka mellett hurcipalta, kisergette és ott volt vele a nehéz pillanatokban. Az időm 100%-at szívesen aldoztam arra, hogy legyen mellette egy lelkitamasz. Nem ezt vártam, amikor rosszul éreztem magam! Nekem is vannak problémáim, de mélységesen ezzel megbántott és szerinte ez teljesen természetes...

Sosem terheltem azzal, hogy hány éjszakát bogtem át a betegsége miatt, és ezt a kepembe kopi. Ez nem mentség a betegségre!

2019. dec. 14. 21:34
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Ja jó, akkor igazad van..
2019. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj. Nem biztos hogy bunkóságból mondta. Csak rád számíthat, míg másra nem. Fél hogy egyedül marad. Talán csak rá akart ébreszteni valamire. De arra neked kell rájönnöd.
2019. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Hát pedig igaza van az elsőnek.
2019. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Inkább használd ki az időt, amit még vele tölthetsz.
2019. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Ezt erzelmizsarolasnak nevezik es mindegy ki es milyen alapon mondja nem szep dolog. Nagyszuleim is ilyenek. Nem nem rosszindulatuak, de kepesek (voltak), barmikor ilyet mondani a gyerekeiknek, ha ugy ereztek rajuk nem fog eleg figyelem iranyulni vagy serulne egy kepzelt vagy valos erdekuk.

Egyikuk mindig kiakadt, hogy nyomorekon azert akarjuk otthonba adni, hogy ott eltegyek lab alol. Gondolhatod az is hogy esett, kozben meg csak arrol volt szo kerdezgettek menne e otthonba ha mar a hazastarsa se tudja fizikailag ellatni ot, mert o is beteg es gyenge. Ha a vegrendelet kerult szoba akkor olyat mondott nagymamam, hogy mert biztos a papa ki akarja semmizni. De erre nem volt alapja.

Ha anyukadat eddig te hortad minenhova, akkor termeszetes, hogy beparazott "elhagyod", es ahelyett, hogy a lenyegre terne es azt mondta volna huh es akkor ki fog hordani a kprhazba, o egy ilyen gonoszkodo megjegyzest tesz, hogy hasson az erzelmeidre.

Tehat honap keresd meg es kerdezz ra anyu te azert aggodsz mi lesz a korhazi kezeleseiddel? Hogy ha en nem segitek, akkor a tesoim nem fognak? Mert akkor beszeljuk meg a felelmeidet es talaljunk ki lehetseges megoldasokat arra az esetre, ha en elkoltoznek mashova es bar tobbet keresnek, de kevesebbet lehetnek melletted.

(Neha az oregek olyan szelsosegekben gondolkodnak, mint a 3-5 eves gyerekek:-), de idot kell neki adni es gondolkodnivalot es akkor majd lehet o maga talal megoldast es batorit koltozz csak el nem lesz vele gond.)

2019. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Mi az a krónikus betegség? Egyébként van egy olyan érzésem, hogy csak a sértettség beszélt belőle, mert érzi ő is, hogy ha te nem, akkor senki nem gondoskodik majd róla.
2019. dec. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Igen őnzö az mert ha te elmész akkor nem lesz aki elvigye és beszélgessen vele stb.nincsenek barátai akkuk alkalomadtán elkísérték,beszélhetnénk vele.
2019. dec. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!