Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nagyon furcsa egy ideje,...

Apám nagyon furcsa egy ideje, mit tegyek hogy minden a régi legyen újra?

Figyelt kérdés

Nyár végén kezdődött az egész, kitalálta hogy a szomszédunk dolgokat tesz ellene, bemegy a telkünkre az összes lakásunkra, a munkahelyére, jeleket hagy, stb. Akkor lett 50 éves. 6 éves korom óta iszik is, és mikor piás akkor még agresszívabban mondogatja ezeket a dolgokat. Olyanokat mondott már a szomszédra hogy meg fogja ölni, levágja a fejét ott lesz lent a feje a kertben stb. Állandóan nézeget ki a lépcsőházba, figyeli az autóját hogy ott van-e.

(A szomszéd amúgy egy 35 éves ember hasonlóan erős testalkatú mint apám, nem igazán dolgozik, vagány, szereti az autókat és van 3 gyereke de nem igazán tudnám róla elképzelni azt hogy tényleg így bejárna mindenhová..)

Szóval ez az üldözési mánia vagy micsoda ment kb novemberig, anyám 45 kilóra fogyott az idegtől, én sajnos nem fogyok bár nekem lenne hova mert molett vagyok de lelkileg engem is nagyon megvisel ez az egész. Nem szeretek már otthon lenni.

Aztán november végén kiderült hogy 10 éve szeretőt tart egy ázsiai nő személyében. Anyámnak ezt nem volt szivem elmondani. Elmondta nekem, és összekombinálta a kettőt, hogy azt gondolja hogy a szomszédommal csalja a nő őt. Éjjel 1 kor felkeltett engem és le kellett vinnem kocsival egy Bp melletti településre a nő házához, figyelni a házat, semmit nem láttunk de borzalmas volt, közben hallgatni az agressziót, a beteg tévképzeteit, amin 2 éve még csak nevetett volna , akkor is sokat ivott előtte meg órákat telefonált. 3 ra értünk vissza, másnap lelki testi agyi hulla voltam, munka nuku, egész nap úgy éreztem mint akit kifacsartak.

Ezután egyik nap azt mondta úgy összevesztek a nővel hogy elhagyja, aztán másik nap meg már szent a béke minden oké..

Aztán tegnap előtt úgy magára haragította a nőt hogy egy napig nem vette fel neki, egész nap láttam hogy írta az sms-eket a telefonját, azt bújta, aztán ma hívom, kérdeztem tőle hogy mi a helyzet, és kiderült hogy végleg elhagyta a nő, összerugdosta apám lábát, és végleg elhagyta gondolom elege lett az alaptalan féltékenységéből.

Kérdeztem hogy mi lesz akkor, azt mondta hogy kell keresni másik nőt. Mindezt anyám mellett . Igaz hogy anyám sosem adott neki szeretetet, meg egy hideg rideg nő, de akkor is .

Letöltette az okostelefonjára velem a love.hut és ott akar nőket keresgélni.

Öngyilkosságra is tett már nagyon sok utalást a közelmúltban, hogy megy a dunának meg már semmi sem számít, rengetegszer hajogatja és olyan rossz ezt hallani. Attol is félek hogy egyszer megteszi, vagy megprobálja nagyon szomorú lennék akár mi van az apám, nem akarom elveszteni!


Hogy menjek így haza? Mire kell majd megint hazamennem hogy elhagyta a nő biztos megint mondogatni fogja az öngyilkosságos szarjait meg letört lesz, gyűlölöm ezt nézni. Én csak azt szeretném ha minden rendben lenne. Mint másoknál! :(


Ja meg tegnap este már anyámnak is kezdte hogy mik azok a foltok ott a kezén.. azt közbe nem is volt ott semmi . még csak az kéne hogy rá is féltékeny legyen.


Én tényleg csak egy normális pozitív életet szeretnék ...


Sokan mondták már hogy hagyjam ott az egészet menjek hazulrol de nem akarok mert vannak bajaim, sérült vagyok (leszázalékolt vagyok, de nem veszélyes, nyugi), plusz kinozna a lelkiismeret hogy otthagytam őket. Mégsem ez a megoldás.


Gyógyszert meg úgysem fog szedni.


Szerintetek hogy tudnám megoldani hogy megint minden a régi legyen?



2019. dec. 16. 13:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Apukád mentálisan beteg. Hogy a piától lett ilyen, vagy attól függetlenül, nem tudom. Ha hajlandó kezelés alá vetni magát, akkor segítsétek, ha nem, akkor meneküljetek, mert egy idő után ti is becsavarodtok majd.
2019. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
de akkor félek hogy öngyilkos lesz ha elhagyjuk nem akarom elveszteni
2019. dec. 16. 13:24
 3/36 anonim válasza:
100%
Hagyd. Ez az ő élete... Neked másra kell koncentrálni. Apád hülyesége miatt keserű az életed. Ez igy nem oké.
2019. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
:(
2019. dec. 16. 13:34
 5/36 anonim ***** válasza:
Már úgy is elvesztettétek.
2019. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
de mit tehetek hogy minden újra olyan legyen mint pl. idén tavasszal? minden rendben volt akkor meg..
2019. dec. 16. 13:41
 7/36 anonim válasza:
80%
Ha neked minden rendben van, miközben egy alkoholista emberrel élsz együtt... Nem ez a normális, hiába ebben nőttél fel. Orvosra van szüksége. Ha semmiképp sem lehet erre rávenni, akkor pedig hagyd, csak megkeseríti az életed.
2019. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez már volt.
2019. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
sokszor gondolkozom azon hogy miért kell most nekem ezt átélnem .. kezdek elmerülni az ezoterikus meg vallásos dolgokban hogy valahogy kibirjam..
2019. dec. 16. 13:51
 10/36 A kérdező kommentje:
igen volt mar de azota vannak ujabb fejlemenyek. csak segitseget kertem. ha nem tetszik lapozz:)
2019. dec. 16. 13:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!