Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rettegek, hogy anyám kamerát...

Rettegek, hogy anyám kamerát szereltet a szobámba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jön, viccelődve, hogy na, majd lehallgatom a telefonokat, és bekameráztatom a házat. (viccből mondja, amikor elutazik) De akkor is rettegek! Elgé sokszor vagyok meztelen, meg hát, végzem is a tevékenységet. (fiú vagyok, 16 éves) Tudom, hogy illegális ilyet tennie, de már hazudott nekem arról, hogy a facebookomon csak azt nézi, hogy kik az ismerőseim, mert miután végignézte, elkezdte olvasgatni az üzeneneteimet, úgy lapozgatott bennük, szóról szóra ovasta, mint egy könyvet. Ott már kiabáltam vele, hogy ez magánügy, és nem engedtem meg. Az is határeset, hogy az ismerőseimet megnézze. Tudom, még nem vagyok 18, de akkor is. ami magánügy, az magánügy. Saját szférámba beélp. és még hazudik is. Így már jogosan félek hogy lekövet. nagyon kellemetlenül érzem magam. Csak az iskolában tudok "élni".
2019. dec. 16. 19:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
39%

“Elég sokszor vagyok meztelen, meg hát, végzem is a tevékenységet.”

Azt hiszem rád szószerint is igaz a mondás, hogy csak bszod otthon a rezet! :D

2019. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Ez mire jó? úgy mégis? kotródj már innen
2019. dec. 16. 19:38
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, hogy hova tűnt a tiltás gomb
2019. dec. 16. 19:39
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
Anyád vicceit nem kell komolyan venni, erősen (betegesen) túlreagálod a dolgot. Ha mégis bekövetkezik, akkor letéped.
2019. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
lehet, hogy túlreagálom, de mégis aggódom, hogy képes rá. Sosem tekintett felnőttként, (ne szó szerint értsd, inkább legyen érett) nem bízik bennem.
2019. dec. 16. 19:41
 6/37 anonim ***** válasza:
22%
Ha látja kamerán ahogy vered legalább tudja hogy van szexuális életed. És nem vagy buzernyó.
2019. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves anyukád?
2019. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
63%
Nemhogy örülnél neki, hogy anyukádnak tarthatsz esti swhow műsort. Ez nagyon kevés tizenéves fiúnak adatik meg és ez neked probléma...
2019. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
91%

"Ha látja kamerán ahogy vered legalább tudja hogy van szexuális életed. És nem vagy buzernyó."

miért ne lehetne buzernyó? azok nem verik szerinted?

2019. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%
ha azt akarja nézni ahogy egy szál semmiben vered a gyíkodat, akkor nagyon beteg szegényke, és a gyámügynek kell szólnod. amúgy nem venném komolyan ezeket a vicceket, nem olyan egyszerű kamerát telepíteni, és nem olcsó
2019. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!