Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vennél ilyet a 21 éves gyereke...

Vennél ilyet a 21 éves gyerekednek? Vagy adnál bele?

Figyelt kérdés
[link]

2019. dec. 18. 22:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A sima ajándékozással ilyen esetben az a baj, hogy nem tudod pontosan, hogy a másik mit akarna. Én pl az AVP-t szeretem. Ezt a környezetem is kb tudja rólam.

Egy olyasvalaki, aki nem jártas a témában, az ilyen figuráknál, max azt lássa, hogy milyen tartozékok vannak hozzá, s mennyi az ára. De a fenti linken, Machiko pl nem igazán hasonlít a képregényes önmagára... Nekem az a figura nem érne meg szinte 12000 Ft-ot. Viszont egy olyan predator figura, aminek van maszk nélküli feje (s úgy is néz ki, mint ahogy egy yautja kinéz) már igen.

Ha a fenti linkről kellene válsztanom, akkor én inkább a Fugitive Predator-t választanám. Igaz, hogy kicsit drágácska, de inkább kapjon meg valamit az ember aminek nagyon örül, s jövőre max 2 narancsot kapjon Karácsonyra, minthogy minden évben kapjon valamit, ami azért jó, de nem a legjobb. :)


Ha ajándéknak szánod, mindenképp egyeztess azzal akinek adnád, mert azért nem egy bögre árával egyezik meg egy ilyen figura...

2019. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!