Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan birkózzak meg a fájdalo...

Hogyan birkózzak meg a fájdalommal?

Figyelt kérdés

Kulföldön élek több mint öt éve és sikerek helyett betegsegek jöttek, plusz , hogy egyedul nevelem a gyerekem, aki kamasz.

Gond az, hogy anyám többezer kilométerre tölunk es emiatt naponta beszelunk órákat a skypeon. Nagyon rossz igy, mert mivel nincs annyi penzem , hogy hazautazzak szinte soha .

Anyamnak sincs annyi. Ideköltözni nem mer, mert nekem nincs jó anyagi helyzetem es mar idös , otthon körbeveszik a rokonok

Több rokonom is meghalt es nem tudtam a temetesre menni

Hazaköltözni nem tudok mert a gyerek német ovódába es iskolába jár , nem volna könnyu neki ha innen kiszakitanám, ö se akarja

Sokszor élni nem akarok , ketteszakadtam ebben a helyzetben!

Miböl meritsek eröt , mert a gyereknek szuksege van rám...

Anyam is maholnap meghal es egy pohar vizet se tudok neki adni



2019. dec. 19. 01:43
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Legszivesebben futnák haza, ma, de mi lesz a gyerekkel ?
2019. dec. 19. 01:44
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Költözz haza,a gyerek meg majd megszokja az itthoni légkört.
2019. dec. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonymousreview60 ***** válasza:
88%
#2:+1
2019. dec. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is költözz haza. Semmi értelme kint lenni, ha ott sem tudtok megélni, meg szarul is érzed magad. Magadra is gondolj! A gyerek majd alkalmazkodik, meg ha felnő, visszamehet.
2019. dec. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Gyere haza.
2019. dec. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Rossz anyagi helyzetben vagytok, alig boldogulsz-de az óvodás gyerek kívánsága dönt az ÉLETETEKRŐL? nem már...
2019. dec. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Költözz haza. Szarul itthon is lehet élni, de legalább ismerősök, rokonok vesznek körül. Nehogy már egy óvodás gyerek döntsön. Gyorsan megszokja, a gyerekek könnyen alkalmazkodnak. Szerintem inkább gyáva vagy lépni, és a gyerekkel takarózol.
2019. dec. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha a gyerek tanulása miatt maradnátok akkor azt tudom tanacsolni keress neki nemet iskolát itthon. Bajan pl van német iskola, gondolom mashol is akad. De van koli is. Német érettségit lehet szerezni,nemetül tanuljak a targyakat, szerintem a nemetorszagi követelmenyek szerint. aztan asszem honosítani kell de nem biztos. Szoval erre lehet megoldast talalni. Legfeljebb kolis lesz a gyerek. Így anyukaddal is tudsz törődni. Szerintem érdemes utánajárni.
2019. dec. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Csak én nem értem a szitut? Azt mondod 5 éve élsz kint és kamasz a gyereked. Akkor hogyan járt ott óvodába?
2019. dec. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem élsz meg kint? Szedd össze magad és szerezz jobb állást. Tanulj, ha az a baj, hogy teljesen képzetlen vagy.
2019. dec. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!