Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális dolog? Hogyan...

Ez normális dolog? Hogyan lehetne leállítani anyumat?

Figyelt kérdés
Másfél évig voltam a barátommal együtt, én szakítottam vele, mert már nem voltam boldog. Nem bírtam elviselni, hogy megakar mondani mindent, megakarta tiltani, hogy szoknyában járjak, ha valahova akartam menni nem akart egyedül elengedni, szóval már nem bírtam, édesanyám is mondta, hogy sokszor látta rajtam, hogy feszült vagyok. Mióta nem vagyunk együtt nyugodt vagyok, és boldogabb. Először úgy tűnt, hogy anyumék felfogták, hogy vége, de mostanában nagyon bosszantó dolgokat csinál, először azzal kezdődött, hogy szinte minden nap megkérdezte mivan a volt barátommal, majd a napokban meghívta őt karácsonyra.. ez engem nagyon felidegesített, azt mondta sajnálja őt és azért hívta meg, de hogy jön ő ahhoz, hogy meghívja, másrészt a volt barátom azt mondta, hogy soha nem tudna a barátom lenni, mert még szeret, így én megmondtam neki, hogy nem is szeretném ha barátok lennénk, nekem semmi kedvem ahhoz, hogy mindig felhozza a múltat hiszen nem szeretnék már vele együtt lenni. Na én ezt szépen elmondtam anyumnak is, hogy nem szeretném őt karácsonykor itt látni mert nem barátként tekintene rám, meg amúgyis minek legyen itt ha nem vagyunk együtt, de anyám szerint bunkó vagyok, és reméli, hogy majd velem is így fog egyszer valaki beszélni akit szeretek.
2019. dec. 21. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
21-e van 24-25-26 ra lehet még wellness szállidában foglalni
2019. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
60%
Milyen idős vagy?
2019. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%

Ahhoz semmi közöd, hogy anyád kit hív meg a saját otthonába karácsonyra.

Ha neked problémás, akkor neked meg jogod van máshol lenni ez idö alatt.

(Ettöl függetlenül értelmetlen ötletnek tartom az exed meghívását, de ez anyád dolga!)

2019. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha anyádra nem lehet hatni, akkor legalább a volt barátodnak írhatnál egy üzenetet, hogy nem szeretnéd látni. Ha tényleg szeret, akkor remélhetőleg tekintettel lesz az érzéseidre.
2019. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

jó bunkó anyád van


de szerintem lécelj le, ahogy megjön a hapsi ... nehogy már így irányítsák az életed


mondjuk a volt pasid is jó nagy idióta ha egyáltalan odamegy

2019. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez iszonyat furkóság anyádtól. Legyél te is furkó, kérdezd meg anyádat, hogy minek hívja a pasit, talán ő akar vele járni?
2019. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
99%

Nm normális.

Csinálj aznapra programot.

2019. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Menj el ételt osztani arra az időre!
2019. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonymousreview60 ***** válasza:
#3,4,5:+1
2019. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Anyád nagyon bunkó. Én megmondanám neki, hogy akkor máshol karácsonyozok, jó szórakozást! Nem értem, hogy képzeli ezt, nincs tekintettel az érzéseidre. Wellness hotel, barátok, koncert is biztosan van szenteste.
2019. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!