Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik ilyen helyzetben vannak,...

Akik ilyen helyzetben vannak, hogy ünneplitek a karácsonyt?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz a tinikhez szólna akiket egyedül neveli valamelyik szülője,és nagyon nincsenek rokonok.

Miben más ilyen körülmények között az ünnepetek, hogyan ünnepeltek?



2019. dec. 24. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
abban más, hogy csak ketten vagyunk apummal, és sokkal unalmasabb/szomorúbb szerintem, mintha sokan lennénk. eddig úgy nézett ki, hogy fánk se lesz. de nem baj, mert eltelik azért.
2019. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Az első válaszolónak írom,hogy olyan szomorúan írta le a valóságot,hogy esküszöm belefajdult a szívem
2019. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

En a szobamban netezek, anyu meg az o szobajaban. Lesz egy karacsonyi vacsorank, ami rantott gomba es sult kacsa lesz. Lesz egy tiramisu es ennyi. Nincs fa sem, mert vagy fat veszunk vagy hust.

Ajandek meg semmi, ha akcio lesz a ket unnep kozott kapok egy cipot.

Szilveszterkor meg annyi hogy lesz egy fagyasztotz retes tesztabol retes a felebol. Masik fele mini sult hot dog. Netezik mindenki vagy filmezik a szobajaban.

Apum nem tudja fizetni a gyt tobb honapja, meg nem is beszelunk mar. 16L

2019. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

Én apummal és a párjával élek .

Sokkal jobban telik mit amikor anyummal éltem .

13 éves korom óta apummal élek . 2 éve van együtt a párjával ami nekem annyiban fura , hogy saját lányaként kezel .

Úgyhogy nekem nagyon jól telnek az ünnepek .

Rokonok nagyon nincsenek , de nem baj az . Apum legjobb barátjáékhoz megyünk holnap ebédre . Meg mindig sok programot szerveznek .

2019. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!