Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem szeret? Miért nem...

Anyám nem szeret? Miért nem azt kaptam Karácsonyra, amit kértem?

Figyelt kérdés
Anyum megkérdezte már októberben, hogy mit szeretnék Karácsonyra. El is mondtam neki. Csak azért sem azt kaptam. Akkor már nem is szeret?

2019. dec. 26. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mit kértél?
2019. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt ra penze. Nem tudta hol lehet beszerezni. Millio oka lehet.
2019. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

jobban teljesít? sokadik?

Hány éves vagy?

2019. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
De tényleg mint szerettél volna? Mert ha fél, sokszoros fizetésébe kerülő dolog, akkor esélyes, hogy pénzhiány.
2019. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Én ezt nem is igazán értem. Nekem úgy soha nem volt olyan, hogy én márpedig ezt kérek. Ha valamire szükségem van és hasznos úgy is megvették szüleim, ha másnem én is adtam bele pénzt abból amit gyűjtögettem. Így nekik sem volt olyan drága. De igazából soha nem kèrtem semmit, bármilyen apróságnak örültem póló, borotva, egér (optikai), dvd, tényleg bárminek. Nem lényeges szerintem ilyenkor az ajándék (jó, mondjuk én is szoktam venni), ennek nem a pénzről és az ajándékról kellene hogy szóljon. Sokan annak is örülnének, ha csak a családjukkal lehetnének, de már régóta nem tehetik meg.


Számos oka lehet hogy miért nem azt kaptál, lehet az anyagiak, vagy rossz döntésnek tartották. Pl ha számítógép függő lenne a fiam és ahhoz kérne valamit, lehet nem venném meg, mert rontanék a helyzeten. Én azt szeretném, hogy szociálisabb legyen és sportosabb.

2019. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Tőlem is kérdezték az elmúlt hónapokban, de mindig azt mondtam, hogy semmit, hiszen mindenem megvan. (ezzel most nem felvágok)

Sokkal fontosabb, hogy együtt legyen ilyenkor a család, közös ebéd/vacsora... persze mégis kaptam csokit és egy szép pulcsit.

2019. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Én sem vettem meg a gyerekemnek a zenélő vernyogó műanyag buszt a nyomorék, 3d animációs hulladék (aka mancs őrjárat) kutyájával. Mert teljesen felesleges.


Valami hasonló történhetett nálatok is. Vagy nem volt rá pénz. Vagy hülyeséget kértél.

2019. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
A lényeg lemaradt: a gyerekemet ettől még imádom.
2019. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Ennél nagyobb bajod ne legyen. Az apám még csak fel sem hívott karacsonykor még egy üzenetet sem küldött mert a mostohalanyával töltötte az ünnepet aki neki nem a lánya vér szerint. Akkor én mit szóljak? Nem ajándekokban mérik a szeretetet kislány hanem tettekben.
2019. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Anyád nem szeret. Kapaszkodj meg! Én sem szeretlek!
2019. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!