Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisgyerekes anyukák a ti új...

Kisgyerekes anyukák a ti új párotok jól bánik az előző kapcsolatotokból származó gyereketekkel?

Figyelt kérdés
Jó a viszonyuk?Nem túl szigorú a kicsihez?

2019. dec. 28. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, jól bánik. Nem is engedném, hogy szigorúbb legyen. A gyerekem az első!
2019. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Probalkozott nevelni oket de mivel a nagy 9 a kisebb 6 volt es mar kialakult nevelesi stilusom volt igy ket valasztasa volt

Vagy ugy csinalja ahogy en vagy vege a kapcsolatnak.

Foleg a fiammal volt gondja szerintem rejtett feltekenyseg

Hal istennek mar nincs velunk csak mergezte a kapcsolatot a gyerekeimmel.

2019. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.Csak kíváncsi vagyok.Ez nálam is alap.
2019. dec. 28. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Az elejen nem volt, amiota az o szirsz.r gyerekei nem nalunk vannak, azota az en gyerekemen igyekszik kielni a neveleset. Kar hogy ezt nem a sajatjain tette evekkel korabban. Ugyhogy nalunk mostanaban ez vitA, hogy hagyja beken az en gyerekemet, mert en nevelem en szolok ra, ha gondja van, nekem jelezze.
2019. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

utolsó, és egy fillért se kell a gyerekeidre költenie ugye? Tehát a közösbe is csak az ő részét kell adnia, és a szirsz..sz.r gyerekeidet csak te tartod el?


Komolyan, ha a párom így beszélne a gyerekeimről, legyenek akármilyenek i, két hatalmas pofonnal indítanám útnak.

2019. dec. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam bemutatni egymásnak a gyerekemet és a páromat. Olyat úgyse találok aki elfogadná, akkor minek erőltessem a találkozást? Már rájöttem hogy gyerekkel úgyis futó kapcsolat lesz minden kapcsolatomból, hiába tervezek komolyan, úgyhogy egyszerűbb nyílt lapokkal játszani és eleve futó kapcsolatokat tervezni.
2019. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem ezerszer jobb apja a lányomnak, mint a vérszerintije. Igazi apa-lánya kapcsolat van köztük. Pedig nem olyan kicsi, 7 éves volt a lányom, amikor megismerkedtek, mégis a férjemet tekinti az apjának.
2019. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!