Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha az anyukát...

Mit csinálnátok, ha az anyukátok így beszélne veletek?

Figyelt kérdés

A múlt héten lett új kutyánk, a szüleim voltak vele sokat itthon, őket már kezdi megszokni, én pedig még elsőként karácsonykor találkoztam vele, így engem sokszor rág, ami nagyon fáj, mert még kölyök. A szüleim nagyra becsülik ezt a kutyát, főleg anyukám. Mindig előtérbe helyezi a kutyát, aki állandóan a házban van velünk és rombol. Mikor őt harapja, akkor lehordja a kutyát mindennek, de mikor engem, akkor bezzeg én vagyok a sz*r. Ma reggel mentem volna reggelit csinálni magamnak, és kimentem, kutya nekem jött a konyhában és anya rám szólt hogy idézem "takarodj vissza a szobádba, úgyis úgy jó, ha ott vagy fent az emeleten a p*csában." Ahelyett hogy mondjuk kizárta volna addig a kutyát az előszobába vagy adott volna neki egy csontot, hogy helyettem azt rágja. Nagyon rosszul esett, csak reggelit akartam készíteni, azóta itt szomorkodom a szobámban.


18/L


2019. dec. 29. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj, de én ezt az egész sztorit nem hiszem!

Vagy pedig valami lényegeset kihagytál, ami nem vetne rád jó fényt, mert a szülő a ritkán látott gyerekével ok nélkül nem beszél így.

Különösen nem az olyan, amelyik jó szívvel tud lenni egy kicsi, oktalan állatka felé.

2019. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Sajnálom, hogy ilyen anyád van. Mindenesetre, annyit megmondhatsz neki, hogy amit mondott, az nagyon rosszul esett neked és nagyon fáj. Hátha elgondolkodik rajta.
2019. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Egyes: lehet, hogy nem hiszed el, de nagyon is létezik ilyen "anya" és "apa". Ha ez a történet igaz, akkor te az agresszor mellé állsz, azaz még te is bünteted az ártatlant: a gyereket. Szégyelld magad!


És igen van, aki a gyerekével így beszél, az állatot pedig abajgathja. Már csak azért is, hogy ezzel is belerúgjon a gyerekbe (értsd: még egy kutya is szerethetőbb nálad).


Ajánlott olvasmány neked: Móricz Zsigmond: Árvácska

(Abszolúte igaz történeten alapul.)

2019. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, attól még, hogy te nem hiszed, elhiheted hogy van.... és nem, nem hagytam ki semmit, egyetemre járok, ami nagyon lefoglal, folyamatban tanulnom kell....
2019. dec. 29. 09:37
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Pedig szerintem sem beszél ok nélkül így egy anya, aki eltartja és egyetemre járatja a felnőtt gyerekét. Nem állítom, hogy kitaláltad, de hogy valami oka van, amiért haragszik rád, az biztos! Gondolkozz egy kicsit, hogy mióta és miért alakult ez így, mert a kutya csak egy pont volt, amin csattant.
2019. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Már megint hiányzik a sztori fele....
2019. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Azt mondjuk jó lenne tudni hogy eddig minden mázos volt és csak most hirtelen kapod ezt a viselkedést vagy ez mindig is így volt. Ha mindig ilyenek voltak akkor a kutya plusz 1 indok hogy alázni tudjanak.
2019. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ennyire szűk látókörű emberek vannak ezen az oldalon??? :( és ha monndjuk az apám tart el, abba nem gondolsz bele? Egyetemre járok, elég jól tanulok...szerinted miben tudnék ártani, mikor alig vagyok itthon? Ha hazajövök és mesélek is, akkor is van hogy nem érdekli őket, belevágnak a szavamba és tök másról kezdenek el beszélni. Jó neked, hogy azt hiszed, hogy nincs ilyen...
2019. dec. 29. 10:14
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindig ilyenek voltak ha egyszer kaptam egy négyest akkor akkor én voltam a szar hogy na mit nem tudtál már megint...egyetemen... meg hogy egy semmi lesz így ha valami nem 100%.. ha meg jó eredményem lett, akkor miért nem lett annál is jobb... meg már kiskoromban is sokszor megvertek
2019. dec. 29. 10:16
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Oké hamupipőke, felfogtuk hogy te vagy az ártatlan barika, akit csúnya gonosz anyu teljesen oktalanul bánt.. Mindjárt el is hiszem.
2019. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!