Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elhagyott engem és aput...

Anyám elhagyott engem és aput a pasijáért, apu miért könyörög még neki?

Figyelt kérdés

Elköltözött Ausztriába a pasijához, mondván nem tud nélküle élni. Nélkülem, a gyereke nélkül tud élni? Gyűlölöm, egyszerűen gyűlölöm. Apa meg könyörögni neki, hogy jöjjön haza. Hát nem látja, hogy cserben hagyott minket? Elvitt mindent, pénzt, megtakarítást, ékszereket, mindent. Engem meg aput itt hagyott a szarban. Hívogat, de nem veszem fel. Hogy tehetett ilyet?


16 éves vagyok amúgy.


2019. dec. 29. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Anyukád majd visszakapja az életől amit veletek tett. Apukád szereti még ezek után is. Kitartást. Maradj erős apukád helyett is.
2019. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Ó, te szegény! Nem is tudom, mit írjak. Szerintem most apukád kétségbe esett, hogy mi lesz ezután. Próbáld erősíteni, hogy nem vagy már olyan kicsi, megoldjátok.

Arra kérlek ismeretlenül is, hogy nehogy feladd a tanulást, nehogy szétcsússz! Nekem is volt 17 évesen egy nehéz időszakom, sajnos én kicsit szétcsúsztam, bár leérettségiztem.

2019. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Értem, hogy valaki gyhökér és ott hagyja a gyerekét is, de a pénzt, anyagi értékeket miért veszi el tőle????
2019. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

#3

Én meg pont fordítva vagyok.

Azt még meg tudom magyarázni, hogy valaki lelép az értékekkel, de hogy a gyerekét elhagyja az nem értem.

2019. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Azért vitte el az anyagiakat, mert anélkül a pasinak sem kell. Semmirekellő spiné az ilyen.
2019. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Akkor megfordítom a kérdést: ha valakinek gyereke van, akkor kötelessége olyan társ mellett maradni akit nem szeret? Kötelessége most már örökre magát háttérbe szorítani? Itt nem kisgyerekről van szó. És ha egy nő gyerek mellől is kilép egy kapcsolatból, annak komoly előzménye van...
2019. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

#6

Természetesen nem kötelessége senkinek olyannal élni, akit nem szeret.

Viszont ha van egy legérzékenyebb korban levő, kiskorú gyereke, akkor a változtatásba őt is bele kell kalkulálnia.

Ha a gyerek úgy dönt, hogy inkább az apával marad, akkor az apával marad, de egy anya önként nem hagyja el a gyerekét!

Az meg, hogy még ki is fosztotta őket, az csak hab a tortán, nincs rá szó!

2019. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Mindig a gyerek szívja meg.
2019. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Jut eszembe: Az eskü úgy szól: Holtodiglan holtomiglan. És nincsen olyan hogy de, meg izé
2019. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Huhh. Szerintem kezdjük ott: édesanyád és apád emberek, tehát hibázhatnak.

Anyád és apád boldog házasságban élt?

Anyád elment tőletek, mert nem volt boldog. Lehet rájött a kapuzárási pánik, rájött olyan emberrel él akivel nem boldog. Hozott egy nagyon rossz döntést, amit hanarosan megbán, és visszajön majd.

Apád, aki végig mellette élt, hogy nem vette észre, hogy egy kalap kaki a házassága? Tovább megyek, miért is könyörög anyádnak, mikor elhagyott titeket? Mert fél, hogy egyedül marad. Gyáva adott esetben.

Itt vagy te, a gyermekük. Aki ebben a két emberben, csak az anyát, és apát látja. Azt nem, hogy ők is férfi és nőből vannak.


Szerintem nyugodj le! Tudom nem könnyű! Bármit is cs*szett el anyád, ő akkor is az anyád. Maradj ki ebből az a legjobb. Hagyd, hogy elintézzék!


Ha lecsillapodnak a kedélyek és anyud hazamegy, szerintem nem sokára, menjenek el szakemberhez. Itt szerintem már csak az segítene.


Itélkezni könnyű, de amíg nem ismerjük mindkét oldalt, addig nem tudhatjuk, a teljes igazságot.

2019. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!