Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem azta kaptam karacson...

Miert nem azta kaptam karacsonyra amit kertem?

Figyelt kérdés
Na most hogy megvolt a figyelemfelkeltes azt szeretnem kerdezni, hogy miert jo az a szuleimnek, hogy ha kerek valamit( iden peldaul lampanak tudtam volna orulni vagy agynemunek, esetleg egy tarsasnak-tehat nem draga illetve beszerezhetetlen dolgokrol beszelunk) es megis hajsütővasat vettek (2 fajtat pedig soha nem hasznaltam ilyet, valamint van mar a haztartasban) es bogret. En megmondtam hogy ertelmetlen volt(hullmos hajam van, nem fesulom csak mosom es beszarad szepre) es ne bontsuk ki, mert akkor vissza lehet valtani, de kibontottak:). Szerintek miert jatszak el ezt minden karacsonykor? Elegge rossz erzes hogy ennyire nem veszik szamitasba amit mondok.( sot bevallom: ez bant engem, brm is az ajandek)

2019. dec. 29. 23:34
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
12%
Ilyenek a szülők. Ez van. Hány éves vagy?
2019. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
nálunk páromnál volt az (hogy ne legyen sértődés) kapott tőlem egy listát. A meglepetés része az volt, hogy vajon melyiket kapom meg a listából és persze ő is írt viszont nekem. Mostantól vezessétek ezt be, leírod vagy elküldöd e-mailben és akkor van bizonyíték :D
2019. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést a szüleidnek kéne föltenned. Föltetted? Mit válaszoltak?
2019. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőlük kérdezd meg!
2019. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez a baj. Megkerdeztem es annyit mondtak hogy kaptam penzt is. Mondtam hogy koszonom szepen, de a hajas dolgokat miert kellett kibontani, es egyaltalan megvenni, mert meglettem volna nelkule. De nem valszoltak csak hajtogattak hogy kaptam penzt. De eskuszom: az osszest visszaadom ha megmondjak miert volt jo ez nekik :(
2019. dec. 30. 00:27
 6/22 anonim ***** válasza:
99%
örülj neki, hogy kaptál pénzt és kibontva is vissza lehet vinni blokkal
2019. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
Én meg tűzoltó készüléket akartam erre nem kaptam! Mondván lejár a szavatossága...
2019. dec. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Valahonnan olcsón hozzájutottak biztos. Érthetetlen. Rendben, hogy a szüleid, de ez elég beteg dolog! 2 hajsütővas, mikor van már otthon egy! És az sincs használva. Degeneráltak!
2019. dec. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Én nem kaptam semmit.Ez kb azzal egyenlő.Oké hogy te kaptál,de nem vették figyelembe hogy inkább valami hasznosat,esetleg apróságot vagy valami személyesebbet akartál volna és mondtad is.Na nálam ugyanez,csak én nem kaptam semmit.Nem ez bánt.Ha egy csokit is kapok már boldog vagyok.Nem az ajándék a lényeg hanem hogy rám gondolnak ez által.
2019. dec. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, hogy az eBay-ről van! Ha igen, ne használd, mert hamisítvány. Veszélyes lehet, tüzet is okozhat.
2019. dec. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!