Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet anyámat meggyőzni?

Hogy lehet anyámat meggyőzni?

Figyelt kérdés
Szóval. Most szilveszterkor szeretnék inni. Senki ne értse félre, hogy nem lerészegedni akarok, hanem csak hangulatba hozás miatt szeretnék. De anyám nem a legmegértőbb. Ő teljes egészében hárítja az ötletem. 17 vagyok már lassan 18. Apám az teljesen velem azonusol, szóval vele nincs baj. Anyukám az, akivel baj van. Van ötletetek, hogy mivel tudnám jobb belátásra téríteni anyukámat, hogy nem én csak hangulatba akarok jönni?

2019. dec. 30. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Elég baj az, ha csak alkoholtól tudsz hangulatba kerülni...
2019. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem állítottam, hogy CSAK attól tudok. Csak az elején szoktam egy kis Jagert.
2019. dec. 30. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Üdvözlöm Zacher doktort!
2019. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Aha. Tehát szoktál inni...

Ezt is elmondtad anyádnak?


Egyébként 18 éves kor alatt ő felelős érted - nem véletlen, hogy a boltban se szolgálnak ki alkohollal.

2019. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Minek akarsz te feltétlen alkoholt inni? Egy alkoholmentes pezsgő, vagy egy üdítő iszogatása mellett is remek hangulatba lehet kerülni, ha megvan a megfelelő társaság.
2019. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:
76%

Otthon, mértékkel, kulturáltan fogyasztva kell ismerkedni az alkohollal. Apád helyében én titokban innék veled vagy akár nyilvánosan is, felvállalva a konfkiktust anyáddal. Akkor is, ha egy hétig nem lesz szex. A hirtelen 18 múltam, ihatok-ból szokott baj lenni.

Anyádnak mik az észérvei(!) a korlátozott alkoholfogyasztás ellen?

2019. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!