Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy dolgoznád, hogy az apád,...

Hogy dolgoznád, hogy az apád, akit szeretsz, mert jó apa volt, nem segít a nővéreden és valószínűleg veszélybe is sodorta?

Figyelt kérdés
A nővérem anya első házasságából született, apa 6 éves kora óta neveli. Elküldték a munkahelyéről és ki kellett költöznie a lakásából. Hazajött, itt van a régi szobája üresen, bőven van hely, de apa nem engedte, hogy itthon maradjon,kidobta, elkülte, úgy hogy nem volt hova mennie😟 nagyon nagyot csalódtam apában, nem értem hogy tudott ilyen szemét lenni vele. Nem ismerek rá, engem is csúnyám elhallgattott. Szegény nővérem nem is tudom hol töltötte azt az éjszakát. Elöször egy barátnöjéhez ment, ahol másfél szobás garzonban nyomorogtak a lány 2 gyerekével. Most meg férfi " barátjánál" lakik, neki nagy lakása van, kényelmesen elférnek. Azt mondja jól érzi magát ott és nem kér cserébe semmit, nem zaklatja a férfi, mert ő meleg. Nem tudom igaz-e, bár nem éppen melegnek néz ki a férfi, sőt nagyon jó pasi. De remélem igaz, mert gondolni sem akarok rá, a testével kell fizetnie azért, hogy legyen hol laknia, az apám miatt...
2019. dec. 31. 15:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
30%
Nem apad a hibás azért, hogy a nővéred munkanélküli nulla tartalékkal. A nővéred a hibás. Apadnak szív e joga azt engedni a házába, akit akar.
2019. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
Valami előzménye biztosan volt ennek, amiről nem írtál semmit. Így véleményezni sem lehet. Lehet, hogy helyesen tette, ennyiből nem lehet megmondani.
2019. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
24%
Ne apádat hibáztasd, azért mert te nem tudod az igazságot a nővéredről. Apád próbál megvédeni az igazságtól és még őt utálod ezért...
2019. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
A nővérem nem tett ellene semmi rosszat. Gyerekkoromban egész jó volt a viszonyuk,apa vele mindig szigorúbb volt vele mint velem. Pár éve lett vele apa ellenségesebb, kicsit mindenkivel ellenségesebb lett, de legjobban a nővéremmel, pedig nem tett semmi rosszat. De azt nem gondoltam, hogy képes ilyesmire, hogy utcára tegye.
2019. dec. 31. 15:50
 5/30 A kérdező kommentje:
Látom te bezzeg tudod az igazságot...
2019. dec. 31. 15:50
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Kérdezed meg apádat, hogy miért csinálta ezt. Erre csak ő tudja a választ.
2019. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
20%
De igen is hibás az apa hidegben ki küldeni rá adásul 2gyerekkel normális az az ember????es többiek mi van veletek h ezt helyeselték???jo biztos van előzménye de nem zavarban el a gyereket undorító 1”apuka”
2019. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó, nincs 2 gyereke, egy 2 gyerekes barátnőnél lakott egy ideig.


Kérdező, biztos nem tudsz valamit.


Viszont édesanyád simán hagyta ezt? Nagyszülőkhöz sem mehetett volna?

2019. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
32%
És mi az, hogy ki kellett költöznie a lakásából?
2019. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%

Nem a kérdező nővérének van két gyereke, hanem annak a lánynak, akihez először ment.


Kérdező! Szinte biztos, hogy ennek van valami előzménye amiről nem tudsz. Anyukátok mit szólt ehhez?

2019. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!