Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 11-12 év...

Elengednétek a 11-12 év körüli lányotokat sulibuliba?

Figyelt kérdés

Engem anya soha nem engedett el anno, és most eszembe jutott.

Kb egy ilyen 9-11 óra között fejeződik be, csak az mehet be, aki az adott suliba jár, és felső tagozatos (11-14 éves korosztály), és a szülők aláírták előtte neki a papírt, hogy van aki hazaviszi a gyereket. A bulin nincs alkohol, sok tanár van, aki figyeli hogy ne is legyen. A buli helyben van, a kisváros pedig biztonságos.


Ti elengednétek a gyereketeket egy ilyenre?

(Én 17 vagyok most ha valakit érdekel, hogy mikoi dologról van szó nálam)


2020. jan. 1. 15:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Tudsz 1 indokot mondani, hogy miért ne engednék el?


Látod a különbséget az "iskolában lesz,sok tanár lesz, a szülők aláírták a papírt" leírás és az itt gyakran kiirt "Megengednétek a 14 éves lányotoknak hogy a barátjával aludjon és alkoholt igyon" kérdések között?


Tudsz különbséget tenni a dolgok súlya között?

2020. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tanárok felügyelnek, tehát lesznek felnőttek, nem lesz alkohol. Miért ne? Szerintem nincs ezzel gond.
2020. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én is voltam anno mindegyiken. Ott még szülők is voltak és csináltak szendvicseket, sütiket. Ha mennek érte a szülők,akkor pláne.
2020. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem is elengedtek anno. Mondjuk a szüleimet sosem érdekelte, hová megyek, kb 18 éves voltam, amikor el akartak volna kezdeni parancsolgatni, de akkor meg már minek.
2020. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
anyad hulye volt, de neked attol nem kell annak lenned
2020. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen.
2020. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Igen.

Amúgy átérzem, a mi általános sulinkban is volt ilyen és az anyám sosem engedett el, mert hogy "este van"...

2020. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

El hát.

Mi külföldön élünk, 3. osztálytól rendeztek ilyen bulit a gyerekeknek. (Itt a 3. évfolyam 6 éves korosztaly). A szülő engedélye kell és az engedély alatt szerepelnie kell, hogy kinek adható az a gyerek. Csak felnőttel mehet haza.

2020. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen.
2020. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen , el.
2020. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!