Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim elvaltak. Megbeszelt...

A szuleim elvaltak. Megbeszeltem anyaval, hogy hazavisz apatol, elvisz autoval. Most irt hogy nem hajlando hazavinni, miert nem tudok felszallni a buszra, de olyan stilusban hogy meg elmeselni sincs pofam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Anya morcos.
2020. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom felcseszte magát valamin és rajtad töltötte ki. Nem tudom mi a fenének vállalta el, ha nem hajlandó aztán megcsinálni.
2020. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Maradj apával. Majd érted megy, ha hiányzol neki.
2020. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Milyen példát mutat ez az anyuka. Ha valamit megígért, akkor vállalja el. Persze ha a gyerek megígérne valamit, biztosra fixre mondaná, és nem tartaná be, akkor már baj lenne. Szerintem költözz apukádhoz, hátha ő jófej.
2020. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Ha felhív, hogy hol vagy, mondd meg neki: olyan durván beszélt veled, hogy egy ideig nem szeretnéd látni. Apádnál biztonságban vagy, ott maradsz, amíg el nem dönti, fog-e normálisan viselkedni, meg hogy kellesz-e neki egyáltalán.

Már ha apád ebbe beleegyezik, persze. Először kérdezed meg őt.

2020. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Anyád idegbajos, mert nem jött össze a szex az új pasijával.

Nehezen viselik a nők ha kielégületlenek....

2020. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Savlekotő ***** válasza:
35%
szex hiányos tünet az idegbaj,amúgy nők 90 % pénzért kepeszt a gyerekért váláskor és csodálkoznak h a gyerekük a két heti láthatást mint a messiás várják.. :(
2020. máj. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!