Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Kilenc éve vagyok a párommal együtt neveljük a most már kamasz (16 éves) fiát.Soha a kilenc év alatt nem voltunk sehol kettesben mert őt mindig mindenhova vittük magunkkal ha véletlenül eljutottunk pl egy hosszú hétvégére a kilenc év alatt háromszor. Amig kicsi volt nem is problémáztam ezen de most már borzalmasan zavar.Karácsonykor is pihentünk egy kicsit (ajándékba kaptunk három napot) és oda is vittük. Egy szobaban aludtunk állandoan az apján lógott. Húsvétkor is lenne lehetőség mennünk egy kis wellneszre (életemben először kaptam Szép kártyát) de én hármasban nem akarok. Nagyon hiányzik az hogy csak kettesben legyek a párommal ennyi év utan. Ugy érzem ez nem nagy kérés lenne. Kérlek ne bantsatok csak adjatok tippet.
2020. jan. 1. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy ha átlag 3 évente engedhettek meg magatoknak egy pár napos nyaralást, akkor persze, hogy nem akarja kihagyni a gyerekét.
2020. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

- Szívem, kaptam Szép kártyát, menjünk el egy romantikus hétvégére.

- Oké drágám, mindjárt felhívom Lacikát, hogy mikor jó neki.

- De drágám, én úgy tervezem, hogy egész hétvégén csak döngetünk, el sem hagyjuk a szobát.

- Semmi gond, Lacika majd addig a sarokban elfoglalja magát, nem fog minket zavarni.

2020. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Mond meg a párodnak.

Ha a maga eszétől erre nem jön rá, segíteni kell neki.

2020. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Kikapcsolnám a gépet, és leülnék vele megbeszélni.
2020. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy mindenki idejön ahelyett, hogy kinyitná a száját.

Le kell ülni beszélni apával, hogy te szeretnél kettesben elmenni vele. Ha nem érti meg és mindenképp vinni akarja a fiát akkor nem is fog változni. Max abban bízhatsz, hogy fog majd csajozni a srác és akkor nem rajtatok fog lógni hanem inkább elmegy a csajhoz.

2020. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Hol van a fiú anyja? Nagyszülők?
2020. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Ki kell fúrni, össze kellene ugrasztani az apjával, nem tudom mit nem kedvel a párod, azt kell felhasználni. Pl. azt tudom, hogy sokan nem szeretik ha illegális szerekkel él valaki a környezetébe, akkor evidens a dolog. Volt 9 éved elhárítani ezt, akkor volt 7 éves, távolabbi iskolába kellett volna kényszeríteni pl.
2020. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

És a gyerek szeret veletek menni vagy csak megy, mert muszáj?

Ennyi idősen nagyon örültem volna, ha a szüleim külön elmennének nyaralni pár napra, és addig egyedül lehetek:D

2020. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Hát elég mamlasz-balf..sz lehet a fiú is.
2020. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A hülye hozzászólók nem érdekelnek.

Akik kkmolyan vettek azoknak elmondom. Az anyja nem taet vele kapcsolatot kétévesen elhagyta. A párom szülei már nem élnek. Az anyai nagyszülők szintén nem jönnek szóba.

Az én szüleim nagyon messze élnek tőlünk

Elmondtam már a páromnak elhihetitek hogy kettesben szeretnék vele menni. De ő mindig azzal jön hogy neki lelkiismeretfurdalása,van ha a fia nincs velünk mert ki főz neki, ki van ott ha baj van , stb.

A gyerek nincs kényszeritve nagyon is jönni akar mindenhova velünk...vagyis az apjával.

Sajnálom hogy fárasztottam sok embert a kérdésemmel már bánom.

Azt pedig hogy összeugrasszam őket nem is tudom hogy jut eszébe a válaszolónak. Soha nem tennék ilyet.

2020. jan. 3. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!