Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nekem miért nem engednek meg...

Nekem miért nem engednek meg semmit a szüleim ha a nővéremnek megengedik? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Ez már kisebb koromban is így volt emlékszem de akkor annyira meg nem zavart. Most zavar hogy nem engednek sehova, nem mehetek el itthonról ők azt akarják hogy egész nap a szobámban legyek ezért nincsenek barátnőim sem. Nővérem 1 évvel idősebb csak tőlem ő akkor megy ki amikor akar, bulizni akar menni mehet, sminkelhet neki szabad nekem nem. Nem értem miért ilyenek

Én 17 éves vagyok


2020. jan. 1. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Te hagyod, hogy szabályozzanak, ő meg nem.
2020. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg téged nem szeretnék annyira.
2020. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy a nővéredet felelősségteljesebbnek tartják. Amennyiben jó a kapcsolatod a nővéreddel, beszélj vele, hogy először menjetek közös programokra, hátha úgy elengednek, ha pedig a szüleiddel az ilyen dolgokat meg lehet beszélni, akkor hajrá! Ne felejtsd, a szülő is volt gyerek, talán csak egy beszélgetésbe kerül
2020. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nállam ugyan ez a helyzet mint a kérdezőnél,nekik mindent lehetett nekem semmit és ez most is így van pedig felnőt vagyok ebből sajnos az következett hogy féltékeny lettem a tesoimra és megutáltam őket.
2023. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!