Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fordult már elő ilyen valakivel?

Fordult már elő ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
Fordult már elő olyan valakivel,hogy az édesanyjának nem volt kedve tovább foglalkozni a gyerekével, holott még bőven szükség volt rá?S ebből adódott e későbbiekben jelentős vagy kevésbé jelentős probléma?Pl. esetleg,hogy az illető abnormális módon nem tudott felnőni s így sem párkapcsolata nem lett és kínlódásban és folyamatos önmegtartóztatásokban él.Itt nem olyan önállótlanságra gondolok,mint azoknál a személyeknél akik felnőtt korukra is az édesanyjukon ragadnak és nem akarják a saját életüket élni,hanem olyanra ami annyira nem gyakori de konkrétan a személy nem tudja magát azonosítani felnőtt személyével.Hasonló jelenség mint egy skizofrénia de nem az.

2020. jan. 2. 17:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Biztos előfordult már, hiszen olyan sokan vagyunk, és annyi minden előfordul... Ha te ilyen helyzetben vagy, keress pszichológust, ő tud segíteni.
2020. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
első válaszolóval értek egyet és szerint semmi durvát nem írt. Miért lenne selejtes a válaszoló azért, mert leírta a tutit?
2020. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Hát szerintem, te kérdező vagy a hülye, ha ilyet írsz :D
2020. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert provokálni jött. Egyrészt nem az volt a kérdés,hogy kell e szakember ehhez vagy,hogy melyik szakembert tudjátok ajánlani hanem érdeklődtem a hasonló problémában szenvedő emberek után.Szerintem jó helyre írtam és a kérdésemben semmi kivetnivaló nincs.De persze az elsőnek és neked is itt kell megmondani a "tutit".De gondolom ott nem osszátok az észt ahol feleslegesen van feltéve olyan kérdés,hogy pl. "mikor indul xy járat" amit csak a menetrendben kellene megnéznie és nem 986.-szorra ide beírogatni...Meg az olyan idétlenségeknél,hogy "miért kék az ég"...
2020. jan. 2. 18:10
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
válaszoló írta hogy " ha te, ilyen helyzetben vagy" tehát nem kijelentette, hogy te vagy ilyen helyzetben, de ha te lennél akkor. Ebben semmi kivetnivaló nincs. Ha pedig mindenen besértődsz, akkor nem a gyakori kérdések a neked való hely.
2020. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nem értem a kérdést! Kifejtenéd? Milyen problémára gondolsz konkrétan? Mi az, hogy nem volt kedve tovább foglalkozni a gyerekével? ....stb..,,
2020. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

A saját keresőszavaidhoz is beírtad, hogy "pszichológia", akkor ki is a selejtes?

Aki rád szánta az idejét és jó tanácsot adott, vagy te?

Szerintem neked már kevés a pszichológus, egy durva barom vagy, amellett, hogy nem vagy komplett!

2020. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
utolsó,nem tudom annyira pontosan,mert a legjobb barátnőm van ilyen helyzetben de ő se igazán érti magát csak én látom nagyrészt,hogy mi lehet a baj.de mindegy már tárgytalan a kérdés.többet nem is teszek fel kérdést ezen az oldalon.
2020. jan. 2. 18:29
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem,ez a 8milliárd ember közül csak veled fordul/t elő, ezért ajánld fel magad a MTA-nak tudományos célokra!
2020. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

#9

Akkor jól megtaláltátok egymást, mert te sem vagy normális!

2020. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!